Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy lány nem változik a kedvetekért?

Figyelt kérdés

Többször fordult velem elő, hogy fiúk azzal jöttek, hogy ha ezt és ezt megváltoztatnám, csinosabb lennék. (Pl. sminkelhetnék erősebben buliba, hordhatnék más ruhákat)

De én nem szeretnék, mert mások pont azt szokták dicsérni, hogy "eredeti" vagyok...Fiúk, ti mit gondolnátok egy ilyen lányról? Persze, keresem még magam bőven, fiatal vagyok:D

Köszi a válaszokat.



2014. júl. 24. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hozzád hasonló lányok jönnek be. 14/f
2014. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, soha ne változz meg senkiért, ha változtatsz azt magadért ne pefig mádokért tedd. Ha változol valakiért akkor pedig ne hányd a másik szemire. Soha senki nem erölteti h változz ez szabad döntés, egy lehetőség
2014. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azt, hogy nem vagy sorozatgyártmány, van egyediséged

pozitívum, egyszóval, véletlen sem hátrány :)

2014. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy erős egyéniség. Eleve nem akarok megváltoztatni senkit, elfogadom olyannak amilyen.
2014. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem is kell megváltozni senki kedvéért sem, ha úgy nem éreznéd magad jól. Aki ezt nem érti meg, az nem érdemel meg téged.
2014. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megváltozni nem kell a másik miatt, viszont kompromisszumokat köthettek, ugyanakkor kedveskedhettek is egymásnak. Én levágattam annó a hajam, mert a barátnőm a rövid hajat szereti, nekem meg végülis mindegy volt. Ő pedig nem hordott fülbevalót, mert azt meg én nem szeretem.

Ettől még nem feltétlen változtunk meg, csak örültünk, hogy a másik kedvében járhatunk.

2014. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az összes pasi ugy van vele hogy tökéletes vagy DE, és itt jön az a qrva sok minden amiben meg akar változtatni utána meg az lesz a baja hogy már nem az vagy akibe beleszeretett. Én már jártam így, és megfogadtam hogy senki kedvéért nem fogok megváltozni.
2014. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"hogy ha ezt és ezt megváltoztatnám, csinosabb lennék." -> azaz csinosabb lennél, a számukra. De egyrészt megváltozni más emberek kedvéért nem szabad, sem elvárni másoktól, hogy megváltozzanak a te kedvedért. Úgyhogy szerintem jól csinálod.

(Annak meg külön gratulálok aki azt várja el tőled, hogy jobban sminkelj buliban.)

2014. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindenestül elfogadom az asszonykámat, szoktam mondani neki ilyesmiket is, és van, hogy hallgat rám, van, hogy nem. Semmi gond ezzel. Viszont ha valaki nem fogad el (a külsődet, a rossz tulajdonságaidat, és a rossz, makacs döntéseidet akár), akkor erősen elgondolkodtató, hogy tölts-e vele sok időt... Nem mondanám, hogy rúgd ki, mert mindenki igyekszik, általában az értelmesebbjének sikerül is egy életen át a jó irányba változni. Persze idővel azért "gyanús" lehet egy elutasító gyökér, gondolom kár ecsetelnem.
2014. júl. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!