Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ti megtennétek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti megtennétek ezt?

Figyelt kérdés
mondjuk van egy pasi akit szerettek, három hónapig együtt vagytok, de aztán ráeszméltek, hogy nem álltok készen egy kapcsolatra. de szeretitek, és vele akartok lenni. ti várnátok rá, hogy ha készen álltok majd rá, akkor újra összejöjjetek vele?
2014. júl. 25. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem jó taktika
2014. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

?


Ha vele akarok lenni akkor vele akarok lenni. Miért ne állnék készen egy kapcsolatra? Semmivel sem másabb kapcsolatban lenni mint egyedül.

2014. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 Hónap után? Várhatsz, ha akarsz, de az élet túl rövid hozzá. Ha szereted akkor nem kell várnod, ha nem akkor ne is maradj vele.
2014. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem jó taktika.Vagy szereted vagy nem.Ha nincs meg a tűz akkor később sem lesz.
2014. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és addig ő meg vár mint egy hűséges kutya vagy mire gondoltál? Úgy sejtem, hogy ha valaki ilyen helyzetben van, annak nem elég pár nap vagy hét, és nem várható el, hogy egyetlen ember is rá várjon.
2014. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!