Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem rózsaszín és vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem rózsaszín és vörös férfi tangát hord. Szerintetek gyanakodjak hogy a saját neméhez vonzódik vagy sem?

Figyelt kérdés
A napokban találtam, és ő is mondta hogy ezt hord. Nekem NEM jön be, Mit tegyek? Van esetleg olyan akinek nem biszex/nem a saját neméhez vonzódik a barátja, és mégis tangát hord? CSAK KOMOLY VÁLASZOKAT KÉREK!!!!!

2014. júl. 25. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem hülyeség, egy ruhadarab foglya legkevésbé megmondani milyen beállítottságú a férjed.
2014. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, gyanakodj! Amikor végigkérdeztem a közeli családtagokat, hogy milyen színűre fessük a házat, a sógorom azt mondta, hogy rózsaszínre...ezen megdöbbentem, nem tudtam hova tenni...hiszen....aztán rá kb egy évre kiderült, hogy biszex: buzgón keresett az interneten mindkét nemből szexpartnereket ! Az alsónadrágja színét nem tudom.:-)
2014. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet megmondani. Én melegként sose vennék fel ilyen ruhadarabot... és máson se látnám szívesen.
2014. júl. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hááát... Elèg gyanús!
2014. júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 t Arnold válasza:
100%
figyelj ez egy ízlés... nem kell egyből arra gondolni.. 17/f
2014. júl. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha gyanús, akkor nyugodtan kérdezz rá.
2014. júl. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a szeretőjének ez tetszik és miatta viseli. Volt olyan nő, aki tőlem is kérte, hogy vegyek fel, mert tetszett neki (mármint a férfi tanga, mondjuk nem rózsaszínben :-D ) ... Bár igaz, hogy nem vettem fel, mert szerintem buz..s :-P színtől függetlenül ...
2014. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg a szeretőjéé csak azt mondja, hogy ő hordja, és amíg Te a gép előtt ülsz és azon tanakodsz biszex e férjed, ő épp egy másik csajjal hetyeg :P :D
2014. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez semminek nem lehet alapja,egy pasi is szeretheti a rózsaszíntmég akkor is ha (bu-zis).

én a piros színt szeretem mégsem vagyok meleg.

és férfi tangát hord,nem nőit.ha tieidet kezdi hordani akkor lehetnek gondok,de még az sem jelent többet annál mint hogy szeret női rucikba bujni.(mert nő-imitátor akart lenni de az apja nem engedte,és busz vezető lett).

ha egy másik pasival találod az ágyban na akkor lehet gyanakodni,de a pakliban benne van,hogy egy szadista bu-zi erőszakolja éppen...

2014. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a szín nem mond el semmit, szerintem hülyeség hogy vannak férfias és nőies színek külön, A tanga meg lehet hogy szimplán kényelmes neki, és lehet csak ilyen színben volt a boltban, stb. Ez még nem gyanús jel szerintem, de ha számít neked beszéld meg vele hogy nem szeretnéd hogy ilyet hordjon, mert neked ez bizar. Ha pedig van más jel is arra hogy biszex/meleg akkor beszélj róla vele, lehet hogy csak alapból nem egy túl férfias beállítottságú férfi, de ez sem jelent még semmit :)

18/f

2014. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!