Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a srácok vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a srácok vagy a lányok a kedvesebbek?

Figyelt kérdés
A saját tapasztalataitok érdekelnek. Tehát nem tények.
2014. júl. 25. 02:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A lányok egyáltalán nem kedvesek. Vagy csak én vagyok csúnya, és félnek, hogyha kedvesek lesznek, akkor majd többet gondolok :D
2014. júl. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Én nem igazán keresem az emberek társaságát, szóval nem tudom.
2014. júl. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
A macskák vagy a kutyák elhízottabbak?
2014. júl. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
a fiúk kedvesebbek az tuti
2014. júl. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Átlagban a pasik sokkal kedvesebbek!:) és ezt most lányként mondom,mert nagyon sok felszínes barátnőm van:)
2014. júl. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3


Ezért írtam, hogy a személyes tapasztalat érdekel... Nyilván ezt nem lehet megmondani.


Szerintem a lányok.

2014. júl. 25. 02:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég bonyolult kérdés. Nem csak az adott személyen múlik, hanem azon is kivel szemben.


Szerintem az ellentétes neműekkel szemben a fiúk kedvesebbek.

Pl. ismerek egy lányt aki általában kedves az emberekkel, de ugyan ez a lány egy szegény alacsony pattanásos fiút simán leprásként kezel. Persze fiúk között is van hasonló, de személyes tapasztalatom szerint kevesebb.


Azonos neműeknél már nehezebb megállapítani (legalábbis nekem), mert fiú vagyok, úgyhogy nem tudom, hogy viszonyulnak egymáshoz a lányok.

2014. júl. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
A lányok nedvesebbek.
2014. júl. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az ember az ellenkező nemmel valamilyen szinten mindig kedvesebb, hisz ezzel tudat alatt is imponálni szeretne neki, ellenben a saját nemükben gyakran a konkurenciát látják, ezért ellenségesebbek. Legalább is ez a tapasztalatom.
2014. júl. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! ^^
2014. júl. 25. 03:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!