Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi? Lehet valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Lehet valaki ennyire idióta? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A barátom állandóan belép a facebookomba, nyomoz utánam belépett már gyakorikerdesekre is (töröltem pár, nem mintha titkolni valóm lenne de ha pl olyan kérdést írok ki ami ciki vagy bármi és magánügy azt nem szeretném hogy lássa), szerinte ez nem probléma. Oké, én a kapcsolatunk alatt EGYSZER beléptem (tegnap) a gyakorikédések profiljára, és beállítottam a nevet, csak hogy lássa milyen érzés ha belépnék az ő személyes fiókjaiba. most álla a bál. Elege van stbstb. Szerintetek?
2014. júl. 26. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiraly egy kapcsolat lehet. Inkabb mashogy szivassatok egymast.
2014. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Halott ügy.. Én mindig azt mondtam, ha kölcsönös a bizalom akkor nincs szükség ilyen gyerekes nyomozgatásokra. Ha valamelyik fél le akar lépni, akkor le fog lépni nyomozgatások nélkül is. Az állandó egymás seggében való kutakodással ezt a folyamatot csak gyorsítani lehet. Nagyon lúzer a kisfiúd, bocsánat barátod!
2014. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyentől szabadulj meg. Vagy nem bízik benned, és mindenhol a félrelépéseid keresi, vagy mint egy hülyegyerek, ezt találja szórakoztatónak.
2014. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
AZ eggyik legbunkobb dolog egy kapcsolatban.De mível sikerült a párod utólérni ebben,megérdemlitek egymást.
2014. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Finom kis kapcsolat lehet ez...duzzad a bizalomtol.
2014. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját.....
2014. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy parasztság a részemről is viszont máshogy nemigazán tudom vele megértetni hogy mennyire rossz, hogy ennyire nem bízik bennem.
2014. júl. 26. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Egoista vadbarom, akinek csak a saját érzései számítanak, emellett a féltékenysége állandóan a plafonon... az ilyennél még az is előfordulhat, hogy veri a barátnőd. Még akkor is nyomozni fog utánad, ha már szakítottál vele. Szóval változtasd meg az összes jelszavad, tiltsd le mindenhonnan és menekülj.
2014. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 legly ***** válasza:
Én kapcsolatomban is volt ilyen, megbeszéltük a barátnőmmel, sőt meg is változtattuk a jelszavunkat (Facebook-on) és most már minden rendben van e téren,
2014. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!