Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás óta ma találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás óta ma találkozok vele! Nem tudom megbeszélés, vagy lezárás! Mit mondjak el neki? Mit mondjak neki hogy jól jöjjek ki belöle?

Figyelt kérdés

Azt mondta mindenki nézzen magába stb

Mondtam neki , utoljára látom és fáj

erre ő , nem fog vitatkozni meg semmi


Ezek mit jelentenek?


2014. júl. 26. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerni kell a lányt ahhoz, hogy ezt meg lehessen mondani
2014. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ő fiú
2014. júl. 26. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki akarsz békülni vele?
2014. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én igen

Lehet hogy hülyeség

de ő a másik felem

2014. júl. 26. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni, hogy megteszel mindent az ügy érdekébe de ne könyörögj neki.
2014. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi képpen se alázkodj meg! Mond el mit érzel és ha ő is akarja akkor úgy is ki békül! Bár ez így kevés meg ítélni jobb lenne ha tudnánk az előzményeket? Hármas voltam
2014. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!