Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok nem válaszolnak soha erre a kérdésre, hanem kompletten az összes fiút lehordják szemétnek? (A kérdés lent)

Figyelt kérdés
Mindig van egy két srác, aki pl a facebookon is hozzászól egy lány panaszáradatához, amikor csalódik egy valószínűleg menő páwa srácban, és akkor kompletten az összes férfi "szemét" lesz, a srác meg kérdőre vonja a lányt, hogy az őket valóban megbecsülő és szerető fiúkat miért utasítják vissza, erre a lányok kevés kivétellel soha nem adnak választ, maximum elterelik a szót?

2014. júl. 26. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy általános állítás. Gyakorlatban azonban különböző okai lehetnek. Pl. félénk a srác, azt a látszatot kelti, h csak a lány agyát akarja húzni, vagy csak egyszerűen nem szimpatikus, stb. Szóval erre max. úgy lehet reagálni h a)kivesézi a magánéletét b)kijelenti, h vele ilyen még nem fordult elő. De most komolyan, mit vártok?
2014. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ja, amit az első mond.


Meg mr.okos gyerek mit játssza az eszét. Ezek komolyan a legnagyobb aszságok. Még ha egy hülye pitsa is, nem mind1 neki, hogy ment szarrá a kapcsolata.


Ez a szánalmas, bepróbálkozás meg röhejes. Hogy óóóó látod bezzeg ha engem választottál volna. Nem tudom egyeseknek, valami nem klikkel az agyában hogy ezt képtelen felfogni mi ezzel a probléma. De ezzel ő nem lesz jobb, max ugyanolyan *asz.


Egyébként se szó szerint kell értelmezni ezeket a dolgokat, ahogy ugye az első mondta, ez inkább csak ilyen általános duma. De mondom aki hülye, és képtelen az emberi kommunikációt normálisan értelmezni, annak úgyis mind1.

2014. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért, ha azt mondanák hogy nőkhöz nem értő, tapasztalatlannak tűnő, papucs, béna fiúnak tartják a fiút, akire soha egy lány sem nedvesedik be amíg nem változtat magán, akkor jobban érezné magát?
2014. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Adok én neked választ. Azért nem kell az engem valójában szerető fiú, mert én nem szeretem. Attól még nem leszek belé szerelmes, hogy ő szeret engem. A "páwák" (-.-) sosem érdekeltek amúgy és ha egyvalaki megbánt, akkor nem nézem le az összes többit is. De a kérdésedre a választ leírtam , tessék emésztgetni.
2014. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Azért nem kell az engem valójában szerető fiú, mert én nem szeretem"


Ezt eddig is tudtuk, ezzel nem írtál újat, a kérdés itt az, hogy miért nem vagytok képesek szeretni egy visszafogottabb fiút, miért csak azokba szerettek bele, akik taposnak rajtatok?

2014. júl. 26. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:

" miért nem vagytok képesek szeretni egy visszafogottabb fiút, miért csak azokba szerettek bele, akik taposnak rajtatok?"


Rám ez nem igaz. Kikérem magamnak. Remélem nem az összes nőneműnek címezted...

2014. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ti miért r*bancozzátok le az összes lányt, mikor EGY elküldött titeket a pitsába? Olyankor olyan jól össze tudtok fogni, hogy ócsároljátok az egész női nemet...
2014. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

"Rám ez nem igaz. Kikérem magamnak. Remélem nem az összes nőneműnek címezted..."


:D

igen, az összes nő kikéri magának, vhogy mégis az első taplóval összefekszik, holott előtte esküdözött, h fúj bunkó pasik. minden értelmes férfi tudja, h azt amit egy nő mond, szinte sosem szabad komolyan venni, általában ti nők még a saját működéseteket sem ismeritek.

2014. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

"Ezt eddig is tudtuk, ezzel nem írtál újat, a kérdés itt az, hogy miért nem vagytok képesek szeretni egy visszafogottabb fiút, miért csak azokba szerettek bele, akik taposnak rajtatok?"


kérdező, előbb már írtam, párkapcsolati kérdéseben sose hallgass nőkre, mert általában a saját működésükkel sincsenek tisztában, pont ezért hülyeségeket írogatnak.


azért jönnek össze taplókkal, mert tudat alatt vonzódnak egy kemény, magabiztos, bunkó férfihoz, szexuálisan vonzónak találják, és később sokszor meg akarják változtatni, "kedves bunkót" csinálni belőle. egy kedves, visszafogott csendes fiú a legtöbb nő szemében lúzernek számít.

ezért van az,h sokszor összejönnek tahókkal, aki erőszakos velük, aztán nyivákolnak utána. A nő érzelmi lény, racionálisan gondolkodni nem tud. ez van, jobb, ha megszokod, és azt is,h belsőd csak akkor érdekli a legtöbb nő, ha külsőleg bejössz neki.


h az eredeti kérdésre is választ adjak: a nők - ahogy írtam - érzelmi lények, a logikában elég gyengék, ha vmit számon kérsz rajtuk, akkor nem érvelni fognak, hanem sértegetni, vagy terelni.

2014. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

"Miért, ti miért r*bancozzátok le az összes lányt, mikor EGY elküldött titeket a pitsába? Olyankor olyan jól össze tudtok fogni, hogy ócsároljátok az egész női nemet..."


nem kell hisztizni. ha pedig a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor ne írj ide semmit. és a helyedben utánanéznék az "ócsárol" szó jelentésének, mert sztem nem tudod.

2014. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!