Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya lányként esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként esélyem sincs, hogy olyan párom legyen, akinek nem csak akkor kellek, ha tényleg nincs jobb?

Figyelt kérdés
Az alakommal nincs gond, de az nem számít. Mindenki jobban tolerálja az aránytalan testet és a túlsúlyt, mint a csúnya arcot. Nagyon ritkán kezdeményeznek nálam, akkor is vagy azért, mert csak meg akarnak dugni, vagy azért, mert a szépek már kikosarazták őket.
2014. júl. 26. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak te vagy így.Attól hogy ezen depizel semmi sem lesz jobb.Ez önsajnáltatás.
2014. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Csak az a helyzet, hogy az aránytalan testtel és a túlsúllyal szemben, az, hogy mi számít "csúnya" arcnak, az elég relatív, nem mérhető egyértelműen, pl. MÉRLEGGEL.

Ott tényleg igaz az, hogy szinte mindenkinek más tetszik.

2014. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy mérhető-e vagy sem. De a pl. túlsúly ellen lehet tenni, az ember arca meg adott. Ha valaki duci, mert nem tesz magáért semmit, az a többség szerint megbocsájtható, viszont az arc nem.
2014. júl. 26. 18:23
 4/18 anonim ***** válasza:
Mutatsz nekem képeT?:
2014. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy képet priviben magadról. Nincs olyan, hogy csúnya lány, olyan van, aki nem akar semmit tenni magáért vagy nem tudja, hogy mi előnyös neki. Én is lány vagyok, ha gondolod, egy kép alapján szívesen segítek.
2014. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem a külsőddel,az eszeddel kell párt keresned.Pár tapasztalat után majd rájössz.Olyan körökben kéne egyébként mozognod,ahol a belül értékes nőket becsülik.Ez főként az intelligens és érzékeny emberekre jellemző.
2014. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én a belső tulajdonságokat többre tartom, mint a külsőt.

Ha egy csajjal ellehet bármiről beszélgetni és szép a mosolyja, az nekem bejön.


Teljesen van esélyed párt találni, mindenkinek van. Jó helyen, jó időben kell keresni. :D

F/25

2014. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Milyen a haj színed?
2014. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet küldeni. Sötétszőke a hajam.
2014. júl. 26. 19:04
 10/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!