Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesti fiatalok! Ki lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti fiatalok! Ki lenne benne egy ilyenben?

Figyelt kérdés

Picit olyan kémkedés szerű dolog. Arról lenne szó, hogy egy baráttal fogok jövőhéten találkozni ott, Budapesten, és több napig ott leszek. Neki viszont volt egy bonyolult kapcsolata egy lánnyal, és valamit meg kell beszélniük, de a lánynak csak a hétfői nap jó erre. Az a barát pedig nem szeretné, ha én is ott lennék velük, mert fél, hogy a lány féltékeny lenne rám, mert sajnos nem nagyon sikerült neki elmagyarázni, hogy nincs mire, és lehet, hogy zaklatna. Egy McDonald's-ban lenne a találkozó, és arra gondoltam, hogy tekintve azt, hogy ha engem a barát egyedül hagy Pesten, én eltévedek, nekem is ott kéne lennem, de csak mint 'civil' a távolban, nem mellettük ülnék közvetlenül. Csak hát elég furin fest egy lány egyedül a Mekiben, és én is jobban örülnék egy társaságnak, szóval ki lenne benne egy Mekizésben? :D

Lehetnénk többen is igazából, és jobb lenne, ha lányok jönnének, mert én is az vagyok, és nem szeretnék egy perverzzel összefutni, bár a Mekiben úgysem tudna sokat ártani, de azért mégis.

Olyan 16-21-es korosztályra gondoltam. ^^

Ó, és jövőhét hétfőről lenne szó.


2014. júl. 26. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha utána lesz dugás akkor jó.
2014. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mennyi az annyi? :D
2014. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ismeretlen ingyen nem.

Ha ingyen akarod, akkor baráttól kérd.

Ha ismeretlentől akkor pénzért. :D

L19

2014. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vagydugásért 1. voltam
2014. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De a természetbeni juttatást is elfogadják...
2014. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy lány furcsa egyedül egy Mekiben?!
2014. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha lennének ott barátaim, nem valószínű, hogy most itt írogatnék. :D

Pénzért? Pénzt azért, mert beszélgetnek velem a Mekiben? Azért annyira nem vagyok gáz, hogy csak pénzért lehessen velem kommunikálni, de azért kösz a feltételezést. :D

Gondoltam ha esetleg valaki otthon unatkozik nyáron, lehet egy kis időtöltés.

És nem, nem fogok senkivel sem lefeküdni, nem azért írtam ki a kérdést.

2014. júl. 26. 18:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Juuuj de izgi ez.
2014. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha dugunk még vasmegyéből is felmegyek veled
2014. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért nem mész be egy plázába nézelődni?, szinte minden meki mellett van és ott repül az idő...

A barát ha már végzett, felhív, hogy épp melyik butikban harcolsz a többi csajjal azért a cuki kis toppért..

2014. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!