Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy azokkal a lányokkal lehet jobban elbeszélgetni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy azok a lányok sokkal több témára nyitottak, akik pl. nem Mr.Missh/Mr.Busta-t hallgatnak, hanem rock zenét; :D

Úgy vettem észre, hogy akik ezeket a mai divatzenéket hallgatják, azok nem tudnak gondolkodni, általában hülyék, és max. a fiúzás érdekli őket.

Persze többnyire, nem akarok általánosítani.



2014. júl. 26. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ettől függ.
2014. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nemtől függetlenül elég sötét lehet, aki saját akaratából, rendszeresen Mr. Busta-t hallgat
2014. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem hallgatok rock zenét de nem vagyok hülye :D (a hülye olyan mint az h pl. török, nem?)


17/l

2014. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az példa volt, hogy rock zene :D
2014. júl. 26. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:

El lehet velem beszélgetni szerintem, de van hogy megtetszik egy-egy általam is elég bánának tartott szám, pl csak a dallama miatt. Mondjuk nem éppen Bustára gondolok, szerintem tőle még nem is hallottam semmit XD

De nem a zenétől függ... ez csak ilyen velejáró.

2014. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát nem tudom , eddig mindenféle zenét hallgattam , de egy jó 3 hónapja kezdtem el észrevehetően több rockot hallgatni :D, és amikor megkérdezik, hogy mit hallgatok akkor mondom , hogy nagyrészt rockot akkor mindenki elcsodálkozik és aztán nem kérdez semmit , kapok ilyen egy-két szavas válaszokat és többet nem is beszélünk ...:/ ha valaki pedig szintén rockot hallgat akkor több órán keresztül tudok vele beszélni :D szval szerintem nem csak lányoknál van így :D
2014. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen! Èn ezt nagyon is èszrevettem szerintem igazad van!
2014. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bullshit
2014. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én mostani zenét hallgatok nem REPPET azt utálom és velem is el lehet beszélgetni pl. számítógépes játékokról ,könyvekről,sportokról,tv műsorokról,bármiről szóval nem hinném hogy ettől függne... 15/ L
2014. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A divatzenékből is van igényes meg van, ami nagyon tufa. Nyilván ha vki olyan zenét szeret, ami semmiről nem szól meg tele van trágársággal meg azzal, hogy nők, pia, buli, yeeee... meg autotune-olt minőségtelen szarokat, az nagy eséllyel nem egy Einstein.
2016. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!