Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy ujjazzátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy ujjazzátok meg sikeresen a barátnőiteket?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés belátom, mert hogy hoyg lehet megujjazni hát ujjal. De lány vagyok és a módszerem nem a legjobb. Barátom nincs hogy segítsen nekem ezért itt próbálok virtuális segítséget kérni. Már attól is be szoktam nedvesedni ha szexszel kapcsolatos dolgokat olvasok. Segédeszközöket nem nagyon szeretnék használni. Lányok segítségét is elfogadom természetesen!

2014. júl. 26. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Most megmutassuk?:D
2014. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld hogy lefekszel hátra és a feneked alá mondjuk párnát raksz és úgy ujjazd magad nekem bejön:) persze ha találsz valami kb ujj vastagságú eszközt akkor azt ajánlom hogy próbáld azzal sokkat hamarabb jön az orgazmus! De ne azzal a részével amelyikkel mosod a fogad..:D ha gondolod írj privátban hogy milyen ha kipróbálod :)
2014. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
először izgasd föl magad gondolatokkal, aztán simogasd magad nagyon gyengéden és képzeld hogy egy férfival vagy. mikor elérted a kellő állapotot dugd be az ujjad, és a hüvelyed hasad felőli részét kezd erősen izgatni (mintha hívogatnál valakit az ujjaddal) fokozható a hatás ha közben a hasadat is nyomod kicsit alul, ugyan azon a részen ahol belülről csinálod
2014. okt. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!