Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gólyatáboros élmények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyatáboros élmények?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi, előtte kockultam szóval ott kialudtam magam
2014. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szép volt, jó volt, agyon fekvőztük magunkat, hajnali egykor felkeltettek gólyatáncolni, kétszer körbefutottunk egy tavat, és pont az osztálytársaimat nem ismertem mag.
2014. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*meg
2014. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ó, hát a miénk Kaposváron a művészetin brutálisan szuperfantasztikus volt!

De más helyekről már hallottam, hogy semmi különös..

2014. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nagy buli volt, a mi fősulink híres a bulijairól, elég amerikai filmes stílusúra sikerült ;)
2014. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó volt, középsuli előtti kicsit szivatósabb volt, de összességében jó élményekkel tértem haza és vicces volt inkább. Egyetem előtti pedig bulisabb, de semmi gáz dolog nem történt, kis szivatások akadtak, de egyáltalán nem voltak rosszak, inkább ismerkedés volt a céljuk.
2014. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azóta még a répa gondolatától is rettegek!
2014. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én még nem voltam, de hallottam sztorikat. Végig kameráznak, sok a pia. Pl hallottam olyat, hogy semmi ruha nélkül (igen, fehérnemű sem volt a gólyákon) kellett rohangálniuk a fiúknak és lányoknak. És ezt persze mind felveszik. Na meg sok szexkaland is megesik a pár nap alatt.

Viszont vannak tényleg jó dolgok is: megismerkedsz a csoporttársaiddal, később közülük szerezhetsz jó barátokat. Egyébként meg ezekben a viccesnek tűnő, de megalázó feladatokban nem muszáj részt venned. Erősködnek, de te akkor sem vagy köteles megcsinálnod mindent. Csak azt csináld, amihez tényleg kedved van.

2014. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok új ember,bödön víz a bograccsal,vízben fekvő támasz,este táncolni és úszni a jéghideg vízben,és még sorolhatnám :DD

Micsoda buli volt,visszatérnék szívesen:) :$

2014. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!