Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik egymás után több menetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egymás után több menetet tolnak azok mosakodás nélkül csinálják?

Figyelt kérdés
Első kör után a felszáradó ondó meg izzadtság meg egyéb testnedvek nem zavaróak?

2014. júl. 27. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam zuhanyozni minden menet után.
2014. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, előtte zuhanyzom és utána ha egy menet megvan kis pihi és ha van 2. is akkor előtte még soha nem zuhanyoztam, sőt reggel szoktam utána. Minket nem zavar.
2014. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miert zavarna? Az az igazan atuto es elemi szex, amikor annyira elveszel az elvezetben, hogy megszunnek az ilyen aprosagok..sose zuhiztam meg ket menet kozott.
2014. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
38%
én beleélvezek a barátom fenekébe és ha kezd kifolyni,akkor lenyalom,és ha úgy van egymás szájába átköpjük,kicsit undi tudom de mi szeretjük az ondót,meleg pár vagyunk akinek nem esett volna le,nekünk ez természetes 19/f
2014. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen hosszúak a menetek és milyen sűrűn követik egymást. Amúgy a nedvek nem zavaróak, mert vagy a számban vagy punciba, popsiba vannak (ami kifolyik azt felnyalom), max.az izzadság lehet gond, de én szeretek együtt izzadni a férfivel, akkor jó a szex ha ilyenek nem jelentenek problémát.

Nyilván ha van idő a menetek között akkor egy közös zuhany belefér egy újabb menettel közbe :)

2014. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akik zuhanyoznak azoknak nem lankad le a vágy ilyenkor?:D
2014. júl. 27. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem, na és?! Egy menet után nekem kell is vagy 25-30 perc a következőig, szóval ha azt kellemesen elzuhanyozgatom -esetleg a barátnőmmel együtt-, az pont jó is.
2014. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én lányként meg szoktam magam mosni utána (bár mindig óvszerrel megy a dolog), de a pasik nem, aztán az új menetet meg úgy kezdjük újra, hogy ő nem fürdött, én viszont igen.
2014. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen viz, meg gázárak mellett ? :)))
2014. júl. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!