Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ciki ha 18 éves lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ciki ha 18 éves lányként így berúgtam?

Figyelt kérdés

Életemben először rúgtam be. Nem ittam sokat, de valami nagyon megártott, azt hiszem a házi. Emlékszem mindenre, és tudtam mit csinálok, csak a beszélőkémet nem tudtam vissza folytani és nem bírtam nagyon mászkálni.


Volt ott egy fiú akiről tudom, hogy tetszem neki, biztos forrásból mert a lány tesója barátnőm...de nagyon félénk. És sokak szerint nem helyes és nem is való hozzám mert hogy én szebb vagyok. És nem is áll jól anyagilag bár engem ez nem izgat. Viszont nekem valami megtetszett benne mégis. És részegségemben a karjára hajoltam ahogy ő ült egy székben , és hülyeségeket beszéltem neki, de nem szexel-szerelemmel kapcsolatban, hanem magamról ilyen hülyeségeket. Ő meg nagyon boldognak tűnt és ő is mesélt magáról. És ennyi.


Én nagyon szégyenlem magam e-miatt mert volt olyan pillanat amikor lezuhantam a földre le kellett feküdnöm mert nem bírtam hova rakni magam de ezeken kívül semmi más hülyeséget nem tettem. Egyébként házi buli volt és csak szűk körben.


2014. júl. 27. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki

de ezek szerint orult neki a fiu

2014. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Kicsit ciki, de nem vészes.
2014. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
:D hát sztem ez mindenkivel megesik,minimum egyszer.
2014. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mármint a földre esős része ciki.
2014. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nem ciki, szerintem.

Az alkohol hatására, megszűnnek a gátlások, és ezért nem tudtad vissza fogni a beszélőkéd.

2014. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem 'estem el' konkrétan, csak le kellett dőlnöm. Nem hánytam, 1-2 óra után kiment és másnapos sem voltam.
2014. júl. 27. 23:38
 8/16 anonim ***** válasza:
nem ciki! És menj oda a fiúhoz beszélgetni. A részegség kihozta belőled azt, hogy érdekel téged a fiú!
2014. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
k.a vagy
2014. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

a-a nem merek :(

Ezért nem volt még senkim mert amúgy nagyon-nagyon félénk vagyok !

2014. júl. 27. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!