Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet azt fogadni valahogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet azt fogadni valahogy, hogy egyáltalán nem biztos, hogy valaha is akad pár nekem is?

Figyelt kérdés
Ez a "mindenkire vár valaki odakint" duma csak üres blabla, egyáltalán nem természetes, magától értetődő dolog, hogy mindenkinek lesz párja az életben.
2014. júl. 28. 01:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen. küzdeni kell érte. nem pedig feladni :)
2014. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
figyi az en partnerem nem helyes se semmi... en szep vagyok viszont es megis szeretem...
2014. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Küzdöttem én sokáig (nem vagyok már tizenéves), de belefáradtam, hogy semmi eredménye.


Én meg egy csúnya lány vagyok, ami viszont a tapasztalatok alapján menthetetlen...

2014. júl. 28. 01:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan part szeretne akihez vonzódhat. TE IS.


Az se mindegy hogy a "csúnyosagod" mekkora része amin te tudnál változtatni.

2014. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
képet
2014. júl. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Amin tudtam, változtattam, de még így sem elég.


Képet nem küldök.

2014. júl. 28. 01:55
 7/12 Fish1 ***** válasza:
És mi a helyzet a belső tulajdonságaiddal? Azokról nem írtál semmit, ezek többet nyomnak a latban.
2014. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Talán túl görcsösen akarod, ez pedig hidd el, lerí rólad ismerkedésnél. Van nem egy ismerősöm, akik szinte maguk a kétlábon járó segélykiáltások, már szinte mindegy nekik, csak párjuk legyen. Szinte rátelepszenek arra, aki kicsit is érdeklődést mutat utánuk, pánikszerűen menekülnek az emberek előlük. Mert senki nem akar egy energiavámpírt!


Másban kéne örömöt találj, foglald le magad, legyen egyedül is életed, ami teljessé tesz, így majd egyszer csak jönni fog, mikor nem is számítasz rá.

2014. júl. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lányként szinte mindegy milyen a belsőm, ha az arcom vállalhatatlan.


Nekem csak egyedül van életem...

2014. júl. 28. 02:03
 10/12 anonim ***** válasza:

A vállalhatatlan az mit jelent?


Vállalhatatlan arcú pasit elfogadnál?

2014. júl. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!