Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex vagyok, nem értem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok, nem értem egy nagyon jó barátom viselkedését, akit nagyon szeretek. Sejtheti a titkom? Többit privátban írom.

Figyelt kérdés
Ha érdekel, írj rám pls.
2014. júl. 28. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz ! :)
2014. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, ugye azzal magadat áltatod, hogy bisex vagy. Tudományosan igazolt tény, már jó ideje egyébként, hogy bisex nem létezik. Létezik viszont "elnyomott meleg" (hogy szó szerint adjam vissza), aki úgy próbálja elfogadhatóbbá tenni magát a többségi társadalom szemében, hogy ő aztán nem meleg, szó sincs róla, ő csak bisex. Az ilyen emberek 99%-a aztán oly módon "bisex", hogy 100 esetből 1-szer, nagy nehezen esetleg magukra erőltetnek egy csajt, hogy mind a külvilágnak mind maguknak is bizonygassanak.

Persze, nem azt állítom, hogy ez tudatos folyamat, bár nem árt azzá tenni, csak ugye jóval kényelmesebb pozíció ez a kis hárítás az adott személy számára.

2014. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyébként meg írd! kíváncsi vagyok!
2014. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Írj:)
2014. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
írj:)
2014. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz.
2014. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!