Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevállaljam ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevállaljam ezt az alakot egyetemre vagy fogyjak?

Figyelt kérdés

Gimi utolsó évében elég sokat híztam, most 158 cm/71 kg voltam júniusban. Fogyózni kezdtem, most már csak 66 kiló vagyok. A nővérem szerint már jó vagyok így, ne fogyózzak, és egyetemen már nem csak a vékonyakat nézik meg a fiúk. Én nem nagyon hsizek neki: jól érzem magam így, de szerintem továbbra is kövér vagyok a legtöbb pasi szemében.


Mit gondoltok?


Itt egy kép:

[link]



18/L


2014. júl. 28. 10:14
1 2
 1/19 anonim válasza:

Még pár kiló és szerintem jó lesz. Ha a sportot pedig megszokod tehát beveszed a minden napjaidba hozzászoksz és nekedis sokkal jobb lesz. Leld az örömöd benne :)


Sok sikert 18/F

(UI Milyen egyetem?)

2014. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

Egyáltalán nem kell fogynod, nagyon tetszik így a tested.


20/F

2014. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Van még némi felesleg, de annyira nem vészes. Inkább mozogj, sportolj, fogyózás helyett, a közérzeted is jobb lesz tőle. Soha ne másoknak, hanem magadnak akarj első sorban megfelelni.
2014. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Bocs de szerintem ez még abszolút kövér kategória. A vékony lányok közt én észre sem vennélek téged.
2014. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nem bántásból mondom, de tényleg van rajtad mit fogni :) de sokaknak ez jön be :) pl nekem pl tetszik ez az alak :) de ha te nem érzed magad jól ebben a testben akkor változtass nyugodtan...de tudod 2 embernek kell megfelelned...magadnak és annak akivel leéled az életed :) a többiek véleménye ne érdekeljen :)


21F

2014. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Van még rajtad felesleg bőven. Fogyj és sportolj!
2014. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az egyetemtől nagyon függ. Pl. fővárosi elitsuli? akkor akkor sem leszel menő, ha lefogysz még 15 kilót, vidéki egyetemen viszont nem tudom.


Nálunk (budapesti elitegyetem) nem csúfolták a kövéreket, de valahogy az volt a mentalitás, hogy ők nem nők, nem is férfiak, csak valahogy velük haverkodtak csak a pasik.

2014. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
van az a pia mennyiség ami után csodálatos lesz az alakod, de így sem olyan gázos!
2014. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként tanulni mész az egyetemre, vagy dugatni magad? Mert tanuláshoz szerintem tök mindegy hány kiló vagy :-P
2014. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez még sok. De mint mondták előttem, magadnak kell megfelelni. Egészségesen étkezni és sportolni pedig nem ideig-óráig kell, hanem mindig. Sokkal jobban érzi magát úgy az ember és ezt nem csak a tükörbenézésre értem.

23f

2014. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!