Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már lassan 10 napja nem jön meg a menzeszem. Nemis tudom mi lehet a probléma, mert védekeztünk a barátommal,a gumi nem szakadt ki és semmiképp sem lehetek terhes.De már kezdek félni hogy valami baj van velem, tiszta ideg vagyok .. köszönöm aki tudna segitseget nyujtani. L/16
2014. júl. 28. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
aranyom, nem kéne b**szni 16 évesen, nemgondolod?
2014. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A stressztől is késhet, de vegyél tesztet ,mert mostanság már ki kéne jeleznie ha terhes vagy. :)
2014. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

2-es vagyok.


Egyébként egyetértek elsővel.

2014. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16 evesen meg siman lehetnek ilyenek, nem allt be rendesen.

Nekem 33 evesen is sokszor 5-10 napokat kesik , vagy hamarabb jon meg.

2014. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi lesz a baba neve?
2014. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azthittem vannak még normális emberek.. ahogy mondtam VÉDEKEZTÜNK A GUMI NEM LYUKADT KI ... és pont azon akadjatok ki h hány éves vagyok. A kérdés az hogy mi lehet a baj..esetleg valami miatt késik nem egyből az hogy terhes vagyok.. tesztet is csináltam NEM vagyok terhes.. a kérdés ismént mi lehet még az esetleges gond!!! -.-
2014. júl. 28. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:
van olyan hogy késik, hogy előbb jön meg, hogy kimarad. Ennek nornális magyarázata NINCS, hogy miért történik. A menstruáció a világ egyik legkiszámíthatatlanabb dolga.
2014. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mert olvastam itt a kerdeseket es volt olyan hogy 3éve .. nemjott meg neki valami betegség miatt..es nagyon félek hogy valami betegség miatt nemjön meg. Az is előfordulhat hogy mostanában nagyon sokat szoktam úszni és az miatt nemjön meg ,vagy felfaztam :) köszönöm a válaszokat azért jókat- rosszakat...
2014. júl. 28. 13:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!