Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le az ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le az ismerősömet a barátnőmről?

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős lány ismerősöm, akinek az a rossz szokása hogy rátapad bármelyik ismerősének a barátnőjére. Velem is ugyan ezt tette. Amint összejöttünk úgy tett mintha mindig is legjobb barátok lettek volna. Gondoltam csak lányok, barátkoznak...stb. Ekkora már figyelmeztetett az egyik barátom hogy velük is ez volt és azonnal állítsam le. Ugye nem nagyon hittem neki, és most már elegem van. Többet van a barátnőm vele mint velem, többet foglalkozik vele és fontosabb neki mint én.Beszéltem vele róla de nem akarja lekoptatni. Egyszerűen bedőlt neki. Tennem kell valamit mert tönkreteszi a kapcsolatunkat.


Ebbe az a legidegesítőbb hogy milyen undorító módon szerez figyelmet és pofátlankodik bele a kapcsolatunkba...nembirom...segítsetek kérlek... :'(



#barátnő #lekoptatás #koptatás #barátnő barátnője
2014. júl. 28. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
házasok vagytok? Akkor megérteném. A nőd nem egy tárgy. Az ő döntése is szent nemcsak a tied. Ha jobban érzi magát a másik sráccal akkor áldást rá.
2014. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"..nembirom...segítsetek kérlek... :'(" Ember, ne csináld már ezt, férfi vagy. Ez meg egy kis luvnya, aki nyal a barátnődnél. Most tényleg te vagy ebben a pozícióban, hogy össze vagy omolva, a csaj meg közben találkozgat a nőddel? Ne szivass már. Mi lenne ha egy férfi környékezné így meg, öngyilkos lennél? Nemár. Beszélj a barátnőddel róla, mondd meg neki hogy téged ez zavar, és veled is foglalkozzon. Ha ezt nem érti meg, akkor ennyit is jelentesz neki.
2014. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első, te meg aztán nagyon lazán válaszolgatod hogy áldást rá (amúgy csaj, nem srác) de ha meg veled történne meg az amit leírtál, itt tennél fel sírva kérdéseket.
2014. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
abszoltute nem. jobb ha most derül ki mint később, különben lesűlyedhetsz addig a szintig, hogy a csaj talpát nyalod, közben amiatt rettegsz, hogy elhagy. Ez nem lazaság, pusztán az ÉN a legértékesebb ember.
2014. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, beszéltem vele. Az jött hogy "nemár csak barátnők vagyunk úgyis te vagy a legfontosabb nekem". Van már annyi élettapasztalatom hogy tudjam hogy könnyű ezeket mondani. Csak nem így cselekszik. Időt meg azért szán néha rám, de akkor ha a másik "luvnya" nem ér rá.
2014. júl. 28. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de abból amit leírtál mit szűrsz le? Fontos vagy neki? Nem úgy tűnik. Gondolkozz el azon, hogy elsősorban az ember mint önmaga a legfontosabb. Minden más másodlagos, mert azt szűröm le neked ő az első az egyetlen ember, nálad is fontosabb. Talán önbizalomhiányban szenvedsz ezt nem tudhatom. Amit tanácsolok, hogy törekedhetsz afelé, hogy jobban megkedvelteted magaddal vele, mint talpnyalás stílusban, mert máshogy nem megy. Elvinni ide-oda kedvébe járni, de folyamatos rettegés alatt élni, hogy mikor hagy el az nem buli. Kölcsönös bizalomnak meg kell lennie. Ha nem működik hagyd menni és keress egy olyat, aki jobban értékel és megbízol benne. na csoki.
2014. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!