Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különlegescsajszi kérdése:

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a munkahelyen,és amikor egymásra nézünk mindketten zavarba vagyunk,sokáig nézünk egymásra,és legszívesebben egymásnak esnénk egy eldugott helyen,de tudjuk,hogy nem lehet,meg van,amikor én csak állok egy helyben,és ő váratlanul elmegy a hátam mögött meg van,hogy szorosan elmegy mellettem úgy,hogy összeér a karunk! Ma pl. nézett rám, és mosolygott,de én nem mertem rá nézni,féltem. Meg amikor ma reggel jött dolgozni együtt jöttünk be a kapun,és szinte szikrázott köztünk a levegő ! Neki van csaja,nekem van egy se veled se nélküled kapcsolatom !! A fiú eléggé jóképű és meg egy szép lány vagyok,de ezt be kell fejezni ha komolyan gondoljuk a párunkkal,igaz?
2014. júl. 28. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
semm sem kötelező, de úgy tisztességes
2014. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg be kéne, de biztosan nem gondolod komolyan, ha már más pasikról fantáziálsz.
2014. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neked az ilyen se veled se nélküled kapcsolatban meg ér egy ajtó csapkodást ez a srác! Az hogy van csaja és így nem érdekli azt jelenti hogy ott is hasonló a helyzet! Vagy csak szivat! Szerintem egy próbát mindenképp meg ér! Nem ciki ha vissza utasít véletlenül, de szerintem tuti hogy a héten azt írod ki hogy meg történt ;-)
2014. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki ne hagyj az életedből egy ilyen szó nélkül egymásnak esünk a munkahelyen, szinte ismeretlenül szitut ... egész életedben bánnád!
2014. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
14:39-es hát ezt most nagyon viccesnek fogtam fel!:) De holnap szívatom már egy kicsit a fejét,rámosolygok,meglátom ő mit reagál vissza! amúgy meg azért csinálom ezt,mert a párom le sem szar,pedig nekem ő életem szerelme! Ő meg nem szerelmes belém,együtt élünk,együtt vagyunk már 4 éve. Hát majd meglátjuk !!
2014. júl. 28. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tisztességes ha az egyikkel lezárod a dolgot ha másikkal akarsz kezdeni. De ha már máson jár az eszed akkor szerintem hagyd a francba azt akivel most vagy mert csak kínlódni fogtok az meg senkinek nem jó. Ennek a fiúnak meg mond meg valahogy mond el hogy el bejön neked és nyitnál felé ha úgy alakulna. A többi már nem rajtad múlik :)
2014. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) xD
2014. júl. 28. 14:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az a baj,hogy a fiú csajával együtt dolgozom,mondhatni munkatársak vagyunk!
2014. júl. 28. 16:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Most már biztos,hogy van valami,mert ma néztem titokban fél szemmel,hogy ő néz-e de úgy,hogy ne vegye észre,és elég sokáig szemeztük egymást! Mindketten tuti azt gondoltuk,hogy bár ne csak nézés lenne,hanem több is! De ez nem több,mint tetszés,ő egy szép fiú,én meg egy szép lány !! majd elfelejtem , vagy ki tudja.. De a párom soha senkiért nem fogom elhagyni !!! köszi a válaszokat.
2014. júl. 29. 13:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!