Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magukat sanyargató fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magukat sanyargató fiatal fiúk, kövérebb lányok, mi a fenéért nem indulnak elfelé konditerembe, a változásért?

Figyelt kérdés

Én nem kínlódtam, egyik nap felkeltem, elhatároztam hogy a korom meg van hozzá, sőt inkább el is vagyok maradva kicsit, így belevágtam és immáron 3 éve csinálom, imádom amikor feszül rajtam a felső amit felveszek, dagad a bicepszem, a hátam különösebb erőfeszítés nélkül is széles, tehát alapjában véve állati ahogy kinézek, nekem már ez megérte, a barátnő, ismerkedés téma pedig tényleg jön magától.

22F


2014. júl. 28. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

mert elborzaszt, milyen felszínes a mai társadalmunk


vagy csak mert lusta gecy vagyok

2014. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy felszínességgel jöttök, nem akarsz jól kinézni? Minek áltatod magad azzal hogy a normális belső miatt, majd kellesz bárkinek is?
2014. júl. 28. 22:17
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
csak vicceltem, a valódi okot lásd a 2. résznél
2014. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Általában mégiscsak lustaság van a dologban...

Bár szeritnem a legjobb ha elfogadja valaki saját magát és nem akar változni.

2014. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Mert egyszerűbb kifogásokat keresni. Én kb. 2 hónapja kezdtem el, 64 kilóról, most 72 vagyok, és már most jobban érzem magamat. Persze hallgatom, hogy a fehérjétől felfújt izmom lesz, meg mi ez a Scitec shaker stb... Általában ezt 120 kilós dagadtaktól hallom, vagy azoktól, akiknek fingjuk sincs az egészről és soha nem voltak még teremben.


Másik kedvencem, mikor elmondom, hogy járok edzeni: nem látszik. Mondom 2 hónapja. Akkor sem. Mikor megkérdezem, hogy szerintem 2 hónap után minek kéne látszódnia, a válasz: biztos többnek. Mellesleg ő hiszi azt, hogy edzés közbe nő az izom, és hogy 3 hónap alatt ki lehet magadat gyúrni.

2014. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Unokatesóm nagyon kövér volt, elkezdett sportolni ezerrel, utána olyan éhes volt mindig, hogy nem tudott ellenállni: még többet evett, erősebb lett de még hájasabb.

Úgyhogy örülj neki, hogy neked csak sportolni kellett a jobb alakhoz, a legtöbb embernek ez baromi kevés, kemény diétát is kell tartani mellette és gondolom, nem mindenki akar szinte egy életen át éhes lenni. :D

Egyébként nekem női szemmel nem tetszenek az izmos pasik és biztos nem én vagyok az egyetlen.

Tehát minden relatív, a lényeg, hogy az ember jól érezze magát a bőrében. Persze ha valaki a sporttól és az izmosodástól érzi magát jobban, akkor mindent bele! :)

2014. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Miről beszélsz? A magas vékony fiú már majdnem 20 kiló izmot szedett fel év eleje óta.
2014. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 $triker ***** válasza:
96%

Hát, sok oka lehet az ilyennek.. Vegyük szépen sorra őket.


Van aki elfogadta magát olyannak amilyen és nem akar rajta változtatni azért, hogy másoknak, nevezzük őket "idegeneknek" tetszen.


Vannak olyanok akiknek erre nincs idejük mert például iskola mellett dolgoznak, vagy csak az egyetem foglalja le őket annyira, hogy ne érjenek rá, esetleg a munkahelyükön reggel 8 tól este 9 ig dolgoznak, mert ez is gyakori Magyarországon napjainkban..


Vannak olyanok akiknek a kondibérletre és a fehérje kiegészítőkre nem telik ( mert azért valljuk be, ha nem örököltél szerencsés géneket akkor egy kis extra étrend kiegészítőre szükséged van ). Ha hiszed ha nem ilyen emberek is vannak..


Az a szomorú, hogy a mai világban már-már elvárt, hogy egy pasi kondizzom, gyúrjon. E-nélkül is lehet teljes élete & táplálkozhat egészségesen, és sportolhat is valamit. Igaz lehet, vagyis nagy eséllyel a sporttól nem lesz hatalmas bicepsze, háta, és emiatt kevesebb csaj fog utána futni, de szerintem ha az illető jól érzi magát a bőrében akkor csak ez számít..


22/F ( és mielőtt jön a kérdés, jártam kondizni de már nem & futok & teniszezek & Squash-olok helyette )

2014. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

szerinted akinek ezt írod mennyire fogja érdekelni amit itt hablatyolsz?


De mind1, mit számít, már rég lemondtam erről az oldalról (nem mintha valaha is érdekelt volna, max az elvárásaimat mondtam le)

2014. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 $triker ***** válasza:
Hablatyolok? Hogyha valaminek a levezetése majd saját véleményírása számodra "hablatyolásnak" számít akkor szerintem jól tetted, hogy lemondtál az oldalról. ( Lehet, hogy sok baromságot olvastál már, de hidd el vannak non-retardált commentek is )
2014. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!