Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők nektek mekkora az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők nektek mekkora az ideális péniszméret (állva)?

Figyelt kérdés
Ne gyertek azzal, hogy az a lényeg, hogy használni tudja!Tegyük fel, hogy tudja használni, mekkorát kívánnátok neki?

2014. júl. 29. 00:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%
Legyen vastag xD aztan meg majd jottok ide hogy nagy a pasim farka faj a szex mit csinaljak ?
2014. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha tudja használni, és érett szexuális kultúrával rendelkezik, és a potenciája is ok, akkor nekem olyan 14-15 cm hossztól, 4 cm vastagságtól már rendben.
2014. júl. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%
12-13 / 3,5 cm
2014. júl. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
16-17cm
2014. júl. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
43%
#10-nek igaza van, ennyit a nők "a belső tulajdonság a fontos" sablon szövegeikről. Nagyon jól tudjuk, hogy először is az a fontos, hogy egy giliszta vagy egy anakonda lapul-e az alsónadrágban, aztán jöhet a varázs zseb és a pénztárca világa.
2014. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%

10-13 cm.

Nem férne belém egy hosszabb.

2014. júl. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%
Akkora, hogy pontosan kitöltsön, és ha kisebb fájdalmakkal, de tudja tövig tolni. :)
2014. júl. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%

# 10


"Es az összes csaj a belső tulajdonságokat nezi :dd sirook."


Szerinted ha kifejezetten arra a kérdésre kérik, hogy válaszolj, hogy mi a számodra ideális pénisz méret, arra értelemes válasz lenne, hogy megbízható, figyelmes, hűséges, jó humorérzéke van, stb.? :-)))


Ha valakinek van ilyen preferenciája, az szerinted azt jelenti, hogy nem nézi a férfi belső tulajdonságait?


Én a 13. hozzászólásomban megírtam, hogy egy viszonylag kis méretet (12-13 /3,5 cm) preferálok.


Tényleg kíváncsi lennék, hogy a te logikád alapján mi következik ebből: nem fontosak számomra egy férfi belső tulajdonságai, kicsit fontosak, vagy nagyon fontosak.


Vagy le lehet vonni akár olyan következtetést, hogy számomra nagyobb jelentőségük van, mint azok számára, akik - akár a saját anatómiai adottságaik, akár valami más miatt - a nagyobb pénisz méretet tartják "ideálisnak"?


Ha te egy női mellmérettel kapcsolatos kérdésnél leírnád, hogy neked a kis / közepes / nagy / nagyon nagy mellek tetszenek a legjobban, akkor eszembe nem jutna bármifajta következtetést levonni arra nézve, hogy neked mennyire fontosak egy nő belső tulajdonságai.


De persze nekem csak az egyes férfiak által oly gyakran és előszeretettel cikizettt fatengelyes női logika jutott. :-)))

2014. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
33%

20 cm körüli :)

Még nem centiztem le a páromét de kb ennyi lehet :D

2014. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
83%

12-16 cm és 4-4,5 cm vastagság nekem az ideális, ez felett a mentö vinne el!!!

Párom a 16-al is iszonyú fájdalmat tud okozni, pedig 5 év alatt rendesen összeszoktunk! :)

22L

2014. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!