Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hogyan csinálják a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hogyan csinálják a lányok, hogy bármit is követnek el, mindig mi (fiúk) jövünk ki belőle rosszul?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre még én se tudok válaszolni, pedig lány vagyok.
2014. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár nemigazán szeretem ezt a "mindig" dolgot mert igenis van kivétel és igenis sok kivétel van, de a kérdésedre annyi az egyszerű magyarázat hogy nagyon sok ember nem képes beismerni hogy hibázott és inkább ráhárítja másra hogy a más hibája miatt következett be az amit ő csinált.
2014. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Mert a lányokkal jó dolog jóba lenni, mivel az összes p*na náluk van. Ilyen egyszerű.
2014. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egy lány valami miatt sírva fakad akkor nekünk ettől bűntudatunk lesz és inkább elvisszük a balhét, ilyen egyszerű.
2014. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, ahogy én látom, talán jól talán rosszul:

Elvileg a nyugati világ "patriarchális" társadalom, tehát a férfi "hordja a nadrágot" egy párkapcsolatban, családban. De bármennyire is akarjuk mi férfiak, hogy ez így legyen, nagyon nem így van. Jöhetne most itt egy "egyenlőség" duma, ami nem is lenne rossz, viszont:

Gondolom mindenki észrevette, már a suliban is, hogy akármennyire is "én vagyok a menő csávó, meg az alfahím" az osztályban, haveri közösségben, mégis dilemmázunk, ha egy lány megtetszik, és többet látunk benne egy egyszerű numeránál (tehát kapcsolatot szeretnénk). Az ok pedig: tudat alatt tudjuk, "hölgyválasz" van. Csak, hogy maradjuk az okfejtegetésnél, ez pedig azért van, mert míg mi férfiak "kódolva vagyunk" magvaink szétszórására (bocs a megfogalmazásért), a nők addig az optimális partnert keresik a legmegfelelőbb utódok "összehozása" végett, akiben azt is látják, hogy később róluk gondoskodni is tud.

Na ennyi a köret.

Szerintem nem ritka jelenség egy egészséges párkapcsolatban (nem olyanra gondolog amivel tele a híradó és tettlegesség a vége) vagy kompromisszum van, vagy a nő jön ki győztesen.

2014. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy! A pasik túl puhap*csök, hogy egy kis sírás miatt mindent magukra vállalnak.
2014. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az én kapcsolatomban ez fordítva van. A barátom valamivel megbánt, de a végén mindig én kérek tőle bocsánatot...
2014. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sohasem leszünk képesek megfejteni a női gondolkodás algoritmusát. nem a bonyolultság, hanem a logikátlanság miatt. a sírás a legegyszerûbb ,általában B terv. szerintem zsarolás. de ha nem esik meg a szíved rajta, akkor tahó vagy. fõbb fegyverek: sírás, megválaszolhatatlan témába nem illő kérdések,múltban elkövetett "hibáid"szemre hányása(szintén nagyrészt nem oda illik),"női megérzés", menstruáció fejfájás(ilyenkor100%-ig hibátlanok),a szex ajándék és felőlük áldozat, érzéketlen vagy(férfi, és nem nő)
2014. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez korántsem igaz. Bármilyen párkapcsolati helyzetből az jön ki rosszul, aki több érzelmet feccölt a dologba. Ha te szeretsz jobban, te szenvedsz jobban. Ez így van, amióta világ a világ, de ez persze nem azt jelenti, hogy gátat kell szabni az érzéseknek. Az érzéseket meg kell élni, akár boldogságot, akár bánatot hordoznak is, mert ezek nélkül az élet mit sem ér.
2014. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!