Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek? Ez tényleg hátrány?

Figyelt kérdés
A haverom azt mondta hogy a lányok nem szeretnek olyan fiúval ismerkedni,összejönni,és nem vonzódnak olyan fiúhoz aki még szűz,aki még nem feküdt le nővel.A lányoknak sokkal inkább olyan fiú kell aki már több nővel lefeküdt vagyis tapasztalt ilyen téren.
2014. júl. 29. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ez igaz lenne, akkor mindenki szuz maradna. hiszen ha meg szuz vagy, akkor nem tudsz lanyokkal ismerkedni, tehat nem is veszted el a szuzesseged. ugye? ugye.
2014. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem igaz:)
2014. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak lányok, akiknek pont az esetlenebb szüzek jönnek be. Haverod nem ért a nőkhöz! :)
2014. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hátrány
2014. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez tökre nem igaz :)) életem szerelme is szűz, mégis oda vagyok érte :D


17/l

2014. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért hazudják a fiatal fiúk a lányoknak, hogy már nem szüzek. Az első csaj bekapja a horgot, utána pedig már nem is kell hazudni! :)
2014. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem esne jól ha ebben hazudna a barátom!
2014. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!