Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Buliban voltam, rendesen folyt az alkohol és smároltam egy lánybarátommal.Valójában eléggé bele vagyok esve, de másnap mikor magunkhoz tértünk megbeszéltük és Õ azt mondta, hogy felejtsük el az egészet, simán csak részegek voltunk és mivel nincs egyikõnknek se párja ezért történt.Akkor nem mondtam el, hogy én hogy érzek.Viszont minden héten találkozunk, van, hogy többször is és nem tudom, hogy meddig bírom, ha látom Õt.Az, hogy nem találkozunk sajnos nem lehetõség, mivel nincs sok baráti köröm, meg õk a legnagyobbak és nem akarok haverok nélkül maradni.Ti mit tennétek a helyemben?

17f


2014. júl. 29. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Tisztáznod kéne vele az érzéseidet.Nincs vesztenivalód.Meg aztán tudod:néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2014. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!