Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefognak nézni a fiúk ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefognak nézni a fiúk ha egyszer szilikonmellem lesz? 15L

Figyelt kérdés

A családban mindenki lapos,nekem is már egy jó ideje nem nő (70A)

Undorítónak és nőietlennek tartom a kicsi melleket,olyan közepeset szeretnék.(70/C-D)

Ez hátrány lenne később?

SENKINEK NEM KÜLDÖK KÉPET A MELLEMRŐL!


2014. júl. 29. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Én visszataszítónak tartom,de ha van valami oka akkor valamennyire megértem.
2014. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

a kis mell is lehet csodálatos, nem írtál kort, de először próbáld elfogadni magad

másodszor ne a pasiknak felelj meg, hanem magadnak, szóval ha úgy van, csináltasd meg, és nem a szilikon melled miatt fog szeretni vagy nem szeretni bárki is

ez maximum az első benyomáson változtathat, de ott meg senki se tudja megmondani hogy mű:)

2014. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az elég ok lenne,hogy egyébként deszka lennék? :(

2014. júl. 29. 20:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Úgylátszik foggalmad sincs, hogy a betűk mit jelölnek
2014. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom.
2014. júl. 29. 21:00
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
15 vagy semmi nincs eldőlve, de a mell méret irreálisan túl van értékelve, gondolj bele megcsináltatod lesz pár jó éved megkapsz sokmindent és utánna? kinek kell majd a tejes zacskó? Nekem pl. egy szép pici cici impozánsabb mint egy hatalmas "tőgy"
2014. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Hát, kezdeném ott, hogy egy ilyen beavatkozás vagy 1 millió...

Aztán emg hogy teljesen felesleges. ugyanis meg kéne tanulni elfogadni magad, ne hogy úgy járj , mint az a néger srác, akiből aztán fehér csaj lett... Vagyis külsőre úgy nézett ki.

Mert mi van, ha mondjuk a feneked se fog már tetszeni, az is megy szabóhoz?

Ha el fogadod magad, mások is el fognak fogadni, és egyszerűbb lesz az életed.

Ha megcsináltatod, akkor én legalábbis nem vennélek emberszámba. Mivel ez menekülés és nem megoldás.

2014. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A, C és főleg a D már túl nagy. Elég lenne egy B méret, és meglehet, nem is látszana hogy szilikon.
2014. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Fogjátok már fel,nekem nincs szép mellem! :(

Manapság már léteznek olyan műtétek ami után meg se lehet mondani hogy nem igazi.Olyanra szeretnék elmenni.

2014. júl. 29. 21:04
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ha meg akarod csináltatni, nyugodtan csináltasd meg, igenis vannak szépen megcsinált mellek:


[link]

2014. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!