Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy megéreztétek, hogy mi lesz veletek a közeljövőben egy kapcsolatszerzés téren? Ha igen, akkor elmesélnétek, hogy mi történt előtte? (Az én történetem lent van! )

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy szép nagy pofára esésem. Utána eléggé üresnek éreztem az életemet, ezért egyik haverom mondta, hogy össze fog hozni az egyik csajjal. (Azóta már megnéztem facebook-on az arcát.) Még nem találkoztunk, jövő héten lesz egy találkozó, ahol mindhárman ott leszünk. Elvileg a csaj totálisan olyan, mint én.

De a lényeg: Szép lány, de szerintem nem hozzám váló (külsőleg). Valamiért tudom, hogy nem lehetünk együtt és elkezdtem ragaszkodni hozzá (hogy hogyan történt és miért, azt nem tudom, de minden nap megnézem az egyik képét, azon nekem különösen tetszik). Viszont azt érzem, hogy hamarosan lesz egy barátnőm.



2014. júl. 29. 21:26
 1/1 anonim válasza:

Én meg megéreztem, hogy a csajomnak komolyan rosszat tett volna ha azzal jár még gimiben akibe "szerelmes volt"

Mivel egy kis nyomorék vakarcsba volt szerelmes úgyhogy vagy másfél éven át győzködtem, hogy nem lenne egészséges neki ez a kapcsolat és így még fel is szedtem mert rájöt, hogy én vagyok az aki vigyáz rá gondol rá és megvédi

Röviden ez a történetem

2014. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!