Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezert piszkalnak. De miert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezert piszkalnak. De miert?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok es 75/C-s melltartot hordok. Es nem vagyok tulsolyos sem, 154cm es 40kg vagyok.:)

csufolnak is ezert, nem egyszer mert az osztaly(vagy evfolyam)tarsaimnak meg kis melle van. Egy animebol otletet meritve egy idoben dinnye szornynek csufoltak. Viccesen hangozhat de nem volt az.:/ A fiuk is altalaban a melleimre tettek/tesznek megjegyzest, pedig en nem akarom mutogatni oket, de mindegy mit veszek fel,latszik mekkorak a melleim. Szerencsere mar atmentem egy masik iskolaba. Itt is kapok neha megjegyzeseket, es piszkalnak, de nem annyira.

En annyira orulnek ha nekem kene 75/A-s melltarto.(amugy nem hangozhat a C-s kosar nagynak, de ha az ember lanyanak hirtelen, 14 evesen no meg ekkorara a melle akkor az latvanyos a kortarsainak es piszkalni fogjak erte) Reaadasul vekony alkat vagyok, igy meg feltunobb. Utalom ezt.


2014. júl. 29. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mert nekik nincs ekkora, irigység, más vagy mint a többiek, a fiúk jobban érdeklődnek irántad

szerintem ez egyértelmű

szard le és nyugodtan mondd, hogy biztosan jobb, mint laposnak lenni :)

2014. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csak irigyek
2014. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert irigyek. Legyél büszke az idomaidra! (Ezt lányként mondom, nem pedig perverz pasiként.)
2014. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2év és nagyon örülni fogsz a melleidnek.
2014. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
irigyek mert szép nagy melleid vannak és még vékony is vagy jaj te szegény :(
2014. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valazokat.:)

es lehet gunyolodni de tenyleg utalom, es nagyon sokat bantottak mar erte.

van hogy le prostiznak,le**rvaznak, csak a melleim miatt.

kivagott felsoket sem hordok, normalis ingeket, atletakat, polokat viselek.

ES NE IRJATOK PRIVATOT NEM ISMERKEDEM.

2014. júl. 29. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Írj nekem :)
2014. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük tényleg csak irigyek ez nálunk is volt h hu most ilyen miatt csesztetjük a másikat..... csak mosolyogva válaszold vissza azt h te legalább nem borogatod persze csak ha lány szól be fiúnak vicces lenne ezt mondani :)
2014. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
40 kg. ezt valahogy nem tudom elképzelni.
2014. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy példát mondok,-volt egy fiatal lány,azért ment ki külföldre dolgozni,hogy keressen annyi pénzt,hogy meg tudja nagyobbíttatni a melleit...én azon röhögtem egy nagyot,mondjuk abban a pillanatban megutált.XD
2014. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!