Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

kérek mindenkit aki válaszol hogy ne ítéljenek el a korom miatt, biztos voltam benne hogy le akarok vele feküdni (15L)

szóval másfél hete vesztettem el a szüzességem, gumival védekeztünk de mindig felcsúszott, a fiú nem ment el, de nagyon aggódom mert meg kellene jönnie

a kezdeti dolgok megvannak (ingatag érzelmek, felpuffadt has, fájó mellek) de egyszerűen nem akar megjönni és olvastam blogokon hogy a 2 hetes terhes nőknél is ez van plusz fél óránként rohangálnak wc-re és néha nekem is ez van.

a késő menstruációt betudhatom annak hogy még nem állt be nálam a megszokott ritmus?

a pisilést meg annak hogy nagyon sokat ittam mostanában? (mert így volt)

ja meg megnőtt az étvágyam bár szoktak ilyen hullámai lenni hogy egyszer alig van étvágyam máskor meg egy lovat is meg tudnék enni

szóval lehet hogy terhes vagyok?

normális válaszokat előre köszönöm :)



2014. júl. 29. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet.
2014. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezzel most tényleg előrébb vagyok köszönöm... eddig én is eljutottam
2014. júl. 29. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Hallottál már olyanról, hogy nőgyógyász?!
2014. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen hallottam

de ha nem muszáj nem mennék ezért kérdezem itt

2014. júl. 29. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi innen nem tudjuk megmondani,hogy terhes vagy-e vagy sem.Az viszont biztos,hogy a szüzesség elvesztése után a ciklus általában felborul,valószínűleg ez az oka,ha fiú nem is ment el.
2014. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bumbi02 ***** válasza:

Akkor kérdezgesd itt, hátha attól majd nem leszel terhes.


Ha már ilyen fogalmazódik meg benned, hogy terhes lehetsz-e vagy sem, akkor vedd már a fáradtságot, hogy elmenj a nőgyógyászhoz. Vagy neked ennyire mindegy, hogy terhes vagy-e 15 évesen? Mert ha igen, akkor igen, kérdezgesd gyakorikérdéseken. 10 válaszolóból 9 nőgyógyász.

2014. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!