Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít halálra olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít halálra olyan emberek kötekedése is, akik pontosan tudom, hogy ezerszer butábbak nálam, és pontosan tudom, hogy nincs igazuk?

Figyelt kérdés

Én magam nem tudom erre a választ.

Tudom, hogy egyszerűen nevetni kellene, és lesz_arni a fenébe, de nekem ez soha nem ment, mindig felhúzom magam, és egy méregzsákká válok legbelül. Mindig próbálom intelligensen kezelni a helyzeteket, és nem lesüllyedni az ilyen emberek szintjére, de felgyülemlik a feszültség bennem, és lassan átalakul romlottsággá, gonoszsággá, és feltör. Azért ebbe a kategóriába írom, mert a párkapcsolataimat is beárnyékolta ez mindig is, mert sokszor azon csattan a dühöm, akit a legjobban szeretek (pl. barátom, édesanyám).


Hogy lehetne ebből kitörni? Hogy lehet letojni az én értékrendem szerint buta, irreleváns emberek véleményét? Hogy lehet lazán venni az ilyet?


2014. júl. 29. 23:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
verd meg őket
2014. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy kicsit sem lenne igazuk, nem idegesítene.
2014. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Sajnos nem így van.

Van annyi önismeretem, hogy tudjam, hogy mi igaz rám és mi nem.

2014. júl. 29. 23:53
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
azért mert tudod h sosem tudnád őket meggyőzni bármilyen érvvel. és ez valóban frusztráló. én sem bírom elviselni.
2014. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Talán mert ők nem látják a zsenialitásod fényét.
2014. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont igazán leszarhatnád.
2014. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Légy őszinte magadhoz és az öntudatodat ne az "intelligenciádból" vedd.

Tudom hogy abból egyszerű, mert nincs rá fizikai mód hogy lemérjük és nincs az ember IQ-ja a homlokára írva, de mindig is undorítónak tartottam amikor valaki azért vár különleges bánásmódot mert "okos".

Építs hidakat, találj fel valami fontosat, vagy ha annyira azért mégse hasít a szürkeállomány, akkor merítsd az önbizalmadat valamire amit fel is lehet mutatni hmm

2014. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de engem nem szokott érdekelni az intelligenciám, lesüllyedek a szintjükre, és szóban megalázom őket amennyire csak lehet.
2014. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen, valóban idegesít, hogy én tudom, hogy érveket mondok, aztán az alapján, ahogy reagál, rögtön rájövök, hogy igaziból meg sem értette, amit mondok, és akkor még ő butáz le engem... Forr az agyam ilyen esetekben, és egyszerűen nem bírok felállni, és elmenni, muszáj tovább vitatkoznom.


Nem vagyok zseni sajnos. :D

Leszarni meg mindennél jobban szeretném ezeket, sokszor el is határoztam, de sosem sikerült eddig.


Nem várok különleges bánásmódot, nem tudom, hogy hol írtam ilyet. Egyáltalán nem várom, hogy máshogy bánjanak velem, a kérdésem az volt, hogy hogyan tudnám elérni, hogy hidegen hagyjanak az ilyen emberek és szituációk.

2014. júl. 29. 23:59
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

látom sokan értik a kérdés lényegét :D

amúgy én azt szoktam h nem figyelek arra amit mond, pl elkezdek gondolkozni vmin, vagy telóm előveszem és "aha aha", vagy monitort nézem, bármit ami leköti a figyelemem és próbálom elkerülni h felfogjam amit mond. ő is boldog h elmondhatta a véleményét meg énis h nem tudom mit mondott. :)

2014. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!