Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 16L

Figyelt kérdés

A szüzességemet egy teljesen vadidegen külföldivel vesztettem el és egyelőre csak egyszer szexeltem, de azelőtt sok ugyanilyen szituban ismeretlen pasikkal kavartam, hol ezt, hol azt csináltam és kb mind publikus helyen történt, nyilván mások nem látták. Nem tudom visszafogni magam, ugyanakkor szörnyen vágyok arra hogy tényleg szerelmes legyek és hogy teljes odaadással szerethessek valakit. Nyilván ha lenne kapcsolatom nem csinálnék ilyeneket mert ezeket csak azért csniálom mert nem tudok mit kezdeni magammal. De folyamatosan bűntudatom van emiatt, hogy nem jó ennyire lezülleni, máskor pedig azzal nyugtatom magam, hogy fiatalon kiéli magát az ember, stb. és mások véleménye miatt nem akarok megváltozni. Volt egy hosszú fél év amikor az égvilágon semmit nem csináltam, pont ezért, hogy megváltozzak, de nyáron becsúszott 1-2 ilyen hiba.. Azt gondolom hogy teljesen egyenlő vagyok egy pasival, és úgy is viselkedem, tehát ebből a szempontból ugyanolyan "vadászösztön" hajt. ugyanakkor nyilván van egy komoly oldalam és szeretnék komoly kapcsolatot..

16L


2014. júl. 30. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
a lazább éneddel megismerkednék :D F/23
2014. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16 évesen nem tud mit kezdeni magával...menten beszarok.:DD
2014. júl. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ne írjatok üzenetet...
2014. júl. 30. 01:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem írtam.

2-es voltam.

2014. júl. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

talán ismerkedj értelmes huszonévesekkel

23F

2014. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dugasd még magad idegenekkel, az majd megoldja a problémát
2014. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2014. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Üzenetet nem.. jó. Akkor merre laksz? :D
2014. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én lennék a barátod, komolyan :)

17f

2014. júl. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Írj nyugodtan :) segítek
2014. júl. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!