Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hahó férfiak! Mondjuk számokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hahó férfiak! Mondjuk számokban milyen a tökéletes, kellemes nő számotokra?

Figyelt kérdés
Magasságra? Súlyra? :)
2014. júl. 30. 13:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Korban? :P
2014. júl. 30. 13:56
 2/14 anonim ***** válasza:
lila
2014. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

biztos tudni akarod? :D van egy listám a fontos tulajdonságokról, de sokan nem szeretik ezért inkább priviben küldeném el :) nem akarom megint, hogy itt sírjanak :) de tudom, hogy olyan nő nem létezik, és nem is keresek olyat aki 1:1-ben olyan...hanem akiben a legjobb jó meg van és a legkevesebb rossz :)


21F

2014. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

168cm 56kilo 24 év és elfogadja a 18x4.6 os szerszámomat 69 et preferálja a végsőkig :-D :-o :-D

lányok irhattok idősebbek is meg fiatalabbak is :-o :-D :-D

2014. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

#3


Te komolyan listát írsz arról, hogy milyen lányt keresel? És te cserébe mit tudsz nyújtani? Elég beképzelt lehetsz...

2014. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
166-175 cm magas kb. És 51-56 kg nagyjábol
2014. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

jaj már megint te vagy az a listás fiú?

komolyan listád van? az ilyen fajtád mint te siránkozik itt, hogy nincs barátnője . jó hogy nem találsz, ha listával rohangálsz...

talán adj az igényeidből le... kíváncsi vagyok, hogy nézhet ki egy ilyen fiú akinek "listája" van

2014. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5-ös magamnak gyűjtöttem össze, mert nem tudtam pontosan mit keresek...nem tudtam "mi tetszik egy lányban"...és meg akartam tudni, egyszer elkezdtem összeszedni egy válaszhoz ide és végül formálódott a lista...itt leírtam válaszba, és elmentettem magamnak, hogy összeszedtem a fontosabb tulajdonságokat...végül 'tovább fejlesztettem'...


nem vagyok beképzeld, legalábbis én nem úgy látom, de kívülről nem tudom milyen vagyok...amit tudok nyújtani elég azoknak tudnia akikkel ismerkedem :)

2014. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én nem sírok, hogy nincs senkim :D eddig direkt nem is akartam senkit...mostanság döntöttem el, hogy megkeresem azt aki mellett letudom élni boldogan az életem...és keresem is :) mindenkinek meg van mit keres, csak másoknak fejben és jóval nagyobb igényekkel...én leírtam, hogy tudjam, mert nem tudom megjegyezni...
2014. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
fhú mint egy rossz b*zi
2014. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!