Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom négy nappal azelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom négy nappal azelőtt hogy összejöttünk volna, érdekes beszélgetést folytatott az exével. Elhinné ezt egyáltalán valaki?

Figyelt kérdés

Arról beszéltek, hogy mennyire szeretnének együtt lenni, mennyire hiányoznak egymásnak és hogy de jó lenne berúgni együtt és dugni egy jót.

Ezt a barátom azzal magyarázta, hogy nem akarta azt mondani hogy neki már rég nem hiányzik a csaj, csak nem akarta hogy hisztizzen.

Én vagyok a bizalmatlan hogy ezt nem hiszem el?


2014. júl. 31. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most hagyd ott!
2014. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hét hónapja együtt vagyunk már, ezt legalább 4 hónapja tudom. Próbáltam hinni neki, de folyton feljön bennem a kérdés, hogy "miért hazudik nekem?"...
2014. júl. 31. 00:44
 3/11 RRR ***** válasza:
100%

elba...ál 7 hónapot az életedből egy jellemtelen kreténre

nem te vagy bizalmatlan

2014. júl. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most is épp erről vitatkozunk, már ott tartunk hogy "csak a beszélgetéseink hiányoztak, ő egyáltalán nem" :) szánalmasnak érzem magam, hogy ennyire hülyének néz.
2014. júl. 31. 00:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki, az exe jár a fejében sajnos. Maradjon hoppon, ha ilyen - két szék közül a földre, tartja a mondás.
2014. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Teljesen mindegy innentől már,hogy mi igaz és mi nem,ha ez téged zavar és nem hiszel neki folyamatosan meglesz ez a "tüske" a kapcsolatban,szerintem ennek vége.
2014. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad meg 4 hónappal azután, hogy összejöttetek, hogy ők miről beszélegettek 4 nappal azelőtt, hogy összejöttetek?
2014. júl. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Előtte is tett olyan dolgokat, amik miatt bizalmatlanná váltam, és mindig is féltékeny voltam arra a lányra különböző okokból. Szimpla kíváncsiságból hibáztam, és megnéztem a beszélgetést.
2014. júl. 31. 01:23
 9/11 anonim ***** válasza:
dobd ki, de előtte mocskosul alázd meg. megérdemli.
2014. júl. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bea~ válasza:
Szerintem kár volt kutakodni olyan dolog után ami még előtted történt!Ha azóta mióta együtt vagytok nem beszélt vele ilyesmiről,akkor fölösleges aggódnod!Az meg,hogy nem akarja megmondani,hogy mielőtt összejöttetek még tartott volna egy bónusz estét az exével,nyílván nem akar vitát.Ha annyira hiányoznának egymásnak akkor ők lennének együtt, nem ti!
2015. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!