Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyire felmagaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyire felmagasztalni a duci lányokat?

Figyelt kérdés
Hogy ők mennyivel jobbak, mint a vékonyak, mert "az igazi nőn van mit fogni"... Ráadásul a vékony lányokra folyton rásütik, hogy milyen beképzeltek és felszínesek, míg egy duci nő csupa jóság...
2014. júl. 31. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem alkat függő, hogy felszínes e valaki...duci lányból is vannak eléggé beképzeltek...meg van mind2-nek az előnye és hátránya...kinek mi jön be...


21F

2014. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Fogalmam sincs, engem taszítanak a molett, duci lányok. Leszarom a lepontozást. Sok a kiéhezett itt. :D Kifejezetten irritál ha egy fiatal lány, nő duci. Meg ez a szó is h duci, magyarul kövér wazze.
2014. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismerek tahó ducit (mondjuk dupla ducit) és rendes vékonyt is. Èn éppen sehol nem vagyok. Szerintem az alkat és a személyiség egymással nem hozható kapcsolatba. Az hogy szégyenli valaki a testét az meg a környezet hibája. Ergo ez egy nagy lufi. Semmi alapja nincs.
2014. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Megkérdezhetem, hogy te hol élsz? Mert biztos valami suttyófalva, ahol ilyen hülyeségeket beszélnek beléd. Ja de várj! Te ezt biztos tapasztaltad is. Azok a r o h a d é k duci lányok, meg a r o h a d é k férfiak, akik felmagasztalják őket! Bezzeg a karcsú lányok... :( Teljesen el vannak nyomva.
2014. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ennyire hisztizni és általánosítani?

Az értelmes ember tudja, hogy nem az alkat dönti el, hogy ki milyen, viszont akkor kismillió duci nő is írhatna ide, mert itt meg egy csomó ehhez hasonló kérdés van.

Akikre azt mondják, hogy jól néznek ki az nem a duci kategória, hanem azok a nők akik formásak, de nem kövérek, mert bármilyen meglepő nem csak ducik és vékonyak vannak.

Őszintén irigyellek, hogy ekkora gondjaid vannak,emészd meg, hogy ilyen az élet, akkor boldogak az emberek ha tudnak valakit szidni.

2014. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincsenek felmagasztalva, kinek mi?

Nekem mondjuk a ducik, de nem védem őket....

2014. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

utalom ha kover.

mi a jo abban ha valaki a hajat fogja ? fuj

2014. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
hát mióta megtapasztaltamk, hogy egy csúnya lány sokszor rosszabb, mint egy szép, azóta már én se vagyok oda értük
2014. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez csak ,,tiltakozás" a modellek miatt,mert sok lány szeretne rájuk hasonlítani és elb*ssza az egyébként normális alakját,ők pedig azt gondolják hogy inkább legyen duci mint csontsovány.

Egyébként én sem értem a logikájukat,aki vékony miért ne lehetne rajta fogni való?

Nem feltétlen kell 80 kilónak lenni hozzá.

Amúgy nem egy gonosz lányt ismerek a ducik közül,szóval ők sem jobbak mint a vékonyak.

Azt gondolom hogy a szépség relatív.Valakinek a vékony tetszik,másnak a duci.Mindenki megtalálja a párját.

2014. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert van valami a duci és a sovány között, amit úgy hívnak: "normális". Az már más, hogy sok csontkollekció ezeket a normális alkatú nőket is ducinak gondolja.


Nekem a normális, egészséges testalkat jön be, nem szeretem se a ropikat, se a zsírosbödönöket.

2014. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!