Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el őt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Hogyan felejtsem el őt, ha még a szünet alatt is minden nap látom?

Figyelt kérdés

Régóta tetszett nekem a legjobb barátnőm testvére, de az utóbbi 8 hónapban figyeltem fel rá igazán. Olyan nagyon gyakran nem beszéltünk, de amikor igen, akkor sokat és bizalmas dolgok is szóba kerültek. Úgy tűnt, mintha hasonlóan érezne, mint én, de mégsem. Dióhéjban az a lényeg, hogy visszautasított, én pedig nézhetem a fejét állandóan, mert egy baráti társaságban vagyunk, plusz a legjobb barátnőm most is beteg, csak akkor tudok vele beszélni, ha felmegyek hozzá. Tegnap is örültem , hogy végre egy nap elkerültem a tesóját, aztán az utolsó 5 percbe nem ott jön velem szembe?.. Mit lehet ilyenkor tenni? Mert a legjobb megoldás, ha nem látom, azt tudom. De ha nem tudom elkerülni? :/

16/L



2014. júl. 31. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor a barátnődhöz mész, vele foglalkozz, mikor a baráti társaságoddal vagy, a többi barátoddal törődj, ne a sráccal. Ha ő beszélgetést kezdeményez, akkor nyugodtan, de amúgy amíg nem érzed magad késznek a dologra, ne keresd nagyon a társaságát, csak a többiekkel foglalkozz

DE! Ez nem egyenlő azzal, hogy látványosan rá sem nézz, és mindig menj el, ha a közeledbe ér. Csak ne ő legyen az első, akire a társaságban koncentrálsz :)

2014. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) !!
2014. júl. 31. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!