Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor bejövök neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki vagy mivan?

Figyelt kérdés
Már 1 éve szerelmes vagyok 1 fiúba.. Na amikor megismert nem toom nagyon dinka voltam..Szval nem kellettem neki..+osztálytársaim irtak neki egy hülye per*erz levelet.. Télen egy tesiórám volt vele sőtt.. Minden kedden..Na kimentünk és a pofmba nyomta a havat többször is.. Most tavasszal meg folyoson áltuk és szó szerint flörtölt velem.. A barinőm meg most nyáron itt szenvedtem miatta és ráirt.. De nem toom mit.. Azt tudom hogy azt válaszolta jó elbeszélgetek vele.. És bejelölt és rámirt kérdezgetett stb. Másnak nem irt irtam egy sziát rá és visszairt megkérdezte mizu.. Meg beszélgetttünk..De,nem köszönt el amikor lement :cc 3. nap megkérdeztemhogy nem tudja e mikor lessz évnyitó mondta nem de nem is irt utána semmit.. És azóta nem beszélünk.. Most akkor mivan?:o

2014. júl. 31. 13:44
 1/2 A kérdező kommentje:
*Másnap
2014. júl. 31. 13:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha érdekelnéd akkor írna gyakrabban, lehet csak barátként tekint rád.
2014. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!