Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz néha megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz néha megbocsájtani a másiknak?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a posztokat, meg a való életben is rengeteg történetet hallok, hogy egy pár összeveszik, és emiatt szétmennek. Ilyenkor mindig azon gondolkozok, hogy miért nem lehet leülni, és megbeszélni a dolgokat. Vagyis inkább az érdekelne, hogy miért vannak olyanok, akik egyszerűen képtelenek értelmesen, a büszkeséget félretéve megvitatni a dolgot. Egy kapcsolatról van szó, amit valaki akár évekig is épített, miért van az, hogy néha hetek alatt le lehet rombolni, és az emberek ezt ennyiben hagyják?

Lehet, hogy nagyon naiv vagyok, de akkor is érdekelne a véleményetek.



2014. júl. 31. 19:17
 1/7 anonim válasza:
Itt inkább a nőkhöz fordulj ők a haragtartóbbak ! :c
2014. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdésed kérdező! Ez engem is érdekelne
2014. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1*

ez nem igaz! én a páromból indulok ki, és ő sokkal morcosabb harag tartob


2-es voltam

2014. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az idő múlásával,már nem lehet mindig mindent lenyelni,nem lehet mindig azt csinálni,hogy akkor ezt is meg azt is meg mindent elnézek neki.Nem mindig az a helyes megoldás,hogy félre teszem a büszkeségemet,1 idő után megszokja a másik fél,hogy bármit megtehet hiszen tudja,hogy megbocsájt miden a másik.
2014. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is kell lenyelni a dolgokat. Persze, ha nem lehet megbeszélni, akkor lehet nincs más út, de olyan sokan vannak, akik meg sem próbálják. A legjobb barátom pont pár napja szakított a barátnőjével, egyik napról a másikra, anélkül, hogy megpróbálták volna megoldani a dolgokat. Szerintem ez nagyon szomorú, de hát ugye nem látok bele az emberek fejébe.
2014. júl. 31. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen könnyen tudnak szakítani egymással,akkor nem is olyan nagy gond,hogy szétmentek nem?

Ha erős a kötelék,akkor úgyis megbeszélik,ha nem akkor meg teljesen mind 1,hogy együtt vannak-e.

2014. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól mondtad...a büszkeség és a makacssàg a fõ baj..nõ és férfiaknàl egyarànt!
2014. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!