Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe eshetek-e abban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek-e abban az időszakban amikor megvan?

Figyelt kérdés
2 napja jött meg és lefeküdtem közben a barátommal,ő úgy gondolta,hogy nem eshetek teherbe ebben az időszakban ezért belém élvezett, én viszont aggódok! Szerintetek mit kéne tennem ?? Terhes lehetek ??
2010. jan. 11. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Tudtommal teherbe eshetsz akkor is hisz egy nőnek 2db petefészke van mindkettőben 1-1 petesjet, és nem egyszerre távoznak a szervezetből. Valamelyik beindittotta a menstruációdat az biztos, de attól a másik még ugyan ott van és ugyan úgy teherbe eshetsz, idővel a menzesz során majd az is távozni fog azon a héten belűl. De szerintem 2 nap alatt nem távozott mind2, talán az egyik. Szóval simán lehetsz terhes csupán felére csökkent az esélye mert már 2ből már csak 1 tudott megtermékenyűlni, ha érett petesejt volt benne. :)
2010. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

wtf..utolsó te elvagy tévedve nem is kicsit..

Abban igazad volt,hogy teherbe lehet esni menstruáció alatt is.

2010. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!