Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek meg a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek meg a férfiak az utcán? Nem vagyok annyira különleges ugyanis.

Figyelt kérdés

Barna hajam van és barna szemem. Nincs nagy mellem, átlagos testalkat vagyok. Mégis mindig eléggé megnéznek, pedig nem eszem le magam, nem öltözködöm hülyén és k.urvásan sem.

Ja és nem jó a kisugárzásom se.

Akkor mit néznek? Néha bácsik is meg fiatal párok férfi tagjai. (Ez utóbbit rühellem, mert kellemetlen)

Lányok, titeket is folyton bámulnak?


2014. júl. 31. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A visszajelzések alapján jól nézhetsz ki, csak kevés az önbecsülésed.
2014. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is megnézem a legtöbb lányt, akkor is ha nem tetszik az illető. Szeretem felmérni a terepet. :)
2014. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, engem is megnéznek, de nekem szőke hosszú hajam van, kék szemeim, nőies ruhákat hordok és magassarkút.....elkerülhetetlen, de már megszoktam :)
2014. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Talán mégsem vagy olyan rossz mint amilyennek gondolod magad.
2014. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RRR ***** válasza:
az vagy csak nem tudtad eddig
2014. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát én megnéznélek közelebbről is mert pont bejössz ;) imádom a barna haj barna szem kombót ;)
2014. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy van valami vonzó benned, ami a leírtakból nem derül ki (pl.: fejforma, lábak). Szerintem örülj neki, hogy megnéznek.
2014. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!