Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen rövid nadrágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen rövid nadrágot/szoknyát tartotok még szexisnek, de nem prostisnak? Mi fér bele és mi az, ami már nem?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nyáron a nők eléggé lazán szoktak öltözni és nem csak az alsó ruházattal kapcsolatban. Kíváncsi vagyok férfi szemmel mi az, ami már ízléstelenül ri.bancos. Kérlek, ha tudtok küldjetek képeket is. Köszönöm!:)
2014. aug. 1. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ízléstelenül r*bancossal sincs semmi gond, az is szexis.

Részemről bőven elég lenne, ha a dögös nők nem viselnének mást a cipőn kívül.

2014. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de én nem akarok az öltözködésemmel, olyan képet alkotni magamról, amilyen valójában nem vagyok.:) Szeretném, hogy erkölcsösnek tartsanak a férfiak. Viszont szeretek divatosan öltözni és ezt a kettőt szeretném összeegyeztetni.
2014. aug. 1. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem minden olyan nadrág normális nyáron, amiből még nem látszik ki a lány feneke.


Ez ribis: [link]


De egy ilyesmi hosszúsággal már semmi bajom nincs (sőt.. :D), főleg ilyen melegben: [link]

2014. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de a divat most a kurv4s viselet a 14-18 éves lányoknál :D de amugy jobb ha kicsit könnyűvérűnek látszol, jobban ki tudod szűrni a "csak azt akarja" egyedeket :D , bár több mint valószínű hogy elhiteti majd az egyik jóképű kan veled hogy többet akar /instant szexet nyilván :D / és akkor belemész mert hogy nagyon jóképű aranyos meg minden, a valóság viszont az hogy a lányok is dugni akarnak, csak nyilván romantikus körítéssel a társadalmi szabályokat betartva lépésről lépésre :D , akik meg csak dugnak semmi más azokat meg lenézik, és a társadalmunkban joggal nézik le az ilyeneket :D na elkalandoztam bocsi 20/f
2014. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én szeretem ha a barátnőm egy kicsit többet mutat magából nekem mint a külvilág felé , de nem öltözik prostisan csak megmutatja nekem szépséges vonalait :D
2014. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3

Nekem is ilyen nadrágjaim vannak.:) Ennél rövidebbet én sem hordok.


Van barátom így nem akarok semmilyen fajta férfiakat kiszűrni.:D Csak nem akarom, hogy megbotránkozva nézzenek rám.

2014. aug. 1. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!