Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúval elég hullámzó volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval elég hullámzó volt a kapcsolatom és most nem tudom, hogy merjek-e nyitni?!

Figyelt kérdés
Először egy hétig jártam ezzel a fiúval aztán legjobb barátok lettünk 9 hónap múlva kiderült,hogy ő szerelmes belém(én nem)és így véget vetett mindent közöttünk(másfél hónapja nem beszéltünk)Most táborban egész végig egymásra néztünk,mosolyogtunk egymásra,de nem beszéltünk.Ez a találkozás nagyon felzaklatott és most úgy érzem,hogy újra beleszerettem.Viszont én nem tudom,hogy ő újra kezdené-e velem mert anno sok fájdalmat okoztam neki(tudtomon kívül). És most nem tudom,hogy mi legyen. :(
2014. aug. 1. 11:54
 1/4 anonim válasza:
Kezdeményezz és kérj bocsánatot tőle..Értékelni fogja.Hajrá!:)
2014. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos, hogy tisztázd magadban az érzéseidet. Hiszen nyilvánvaló, hogy nem közömbös számodra, ha felzaklatott a társasága. Keress alkalmat rá, hogy beszélgessetek, biztos vagyok benne, hogy szívesen van ő is a társaságodban, hiszen mosolyogtatok egymásra. Beszélgessetek, és abból már észre lehet venni a jeleket. Ha haragudna rád, akkor nem mosolyogna :) Szerintem egy próbát megér. Beszélgessetek őszintén, és ha ő is nyitott a dologra, akkor próbáljátok meg!
2014. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon sokat segítettetek! :)
2014. aug. 1. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
"Először egy hétig jártam ezzel a fiúval" Hogy bírtátok olyan sokáig?? :S Taníts mester! -.- (amúgy eddig olvastam) nagyon komoly lehet a dolog....
2014. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!