Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hulyeseg?

Figyelt kérdés

Biztos nagyon nagy hulyeseg de azert rakerdezek

Nagyon raertem es gondolkodtam rajta hogy lehet azert vannak melegek hogy fekezzuk a tulnepesedest ?

nem tudom eloszor nagyon nagy hulyesegnek hangozott

biztos nagy hulyeseg gondoltam azert rakedezek



2014. aug. 1. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
meg az ADS
2014. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben a válasz.


A való élet nem a south park, hogy buzulni kell azért mert ide jönnek dolgozni a kopasz egyenruhás jövőbeli emberek.

2014. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
és mi lenne ha a melegeket tüntetnénk el? akkor a fél világ eltűnne és megszűnne a probléma :D
2014. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha így is lenne..akkor mivan a kisebbséggel? mert azok ám szaporodnak..
2014. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

szerinted miért lobbyznak a melegek, szinglik, stb. ellen?


A túlnépesedés egy TÉNY, a média állandóan ezt nyomatja... több kutató, politikus, stb. mondta már, hogy valamilyen módon meg kell ezt állítani.


Egyáltalán nem hülyeség, szerintem is így van ez a dolog.

2014. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
oszinten belegondolok lehet en vagyok nagyon hulye de szerintem van benne valami :D
2014. aug. 1. 12:10
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag van pár állatfaj is aminél megfigyelhetõ, hogy ha túl sok az egyedszám egy kis területen akkor homik lesznek. De nem biztos, lehet, hogy csak álmodtam.
2014. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Justin Bieber a meleg forradalom vezére! a "Mentsük meg a Főldet a túlnépesedéstől" élharcosa! és a média a támogatója!
2014. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
lehet majd meghivasokat kapok a tv-be hogy elfilozofaljam :D mert mar belegondolunk 7 milliardan vagyunk a foldon lehet ott fent az Isten igy akar a tulnepesedes ellen tenni
2014. aug. 1. 12:12
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként van igazság abban amit mondassz. Ez egy jó népesség szabályozó taktika, hogy elfogadottabbá teszik a melegeket

#illuminati

2014. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!