Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tudnám elvinni a srácot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudnám elvinni a srácot? Vagy mennyünk egyből hozzánk?

Figyelt kérdés
Találkozni fogunk, még élőben nem láttuk egymást. Ő jön hozzánk és szinte biztos,hogy le fogunk feküdni. Na de előtte vigyem el valahova? Mutassak neki valamit? (kocsival leszünk) Még annyit, hogy nagyon kicsi a város, szinte semmi olyan nincs csak boltok, meg egy pár tér sétáló utca szerű.(időnk elég sok lesz)
2014. aug. 1. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vidd a bucsúba a falunapokra
2014. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ennek elég meleg kérdés szaga van xd
2014. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:

sétáljatok a természetben

és ott is egymásnak eshettek:DDD


közelben nagyobb város??

2014. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.. Nincs. Otthon szerintetek érdemes lenne vmi filmet is megnéznünk?
2014. aug. 1. 12:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Park, tópart, természet: séta, beszélgetés, romantika.

Kávézó, bár, kocsma, étterem: evés ivás, beszélgetés.

Én e kettő közül vaálasztanék elsőre, ne zuhanjatok egyből az ágyba. Sokkal jobb kicsit várakozni, izgulni, hogy lesz-e valami vajon. Persze legyen! De előbb hangolódjatok egymásra, ha még nem taliztatok.

36f

2014. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"még élőben nem láttuk egymást..... szinte biztos,hogy le fogunk feküdni"


Ha ennyire biztosak vagytok a dolgotokban, akkor a filmet se fogjátok végignézni :)

2014. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
MenJetek el egy helyesírás tanfolyamra (: Az eszem megáll, h a 21. században írástudatlanok élhetnek. Egyébként honnan veszed, h dugtok? Még nem is láttátok egymást élőben, más ám az, mint neten. De szerintem sétálgassatok, fagyizzatok, természetbe kifele, kicsit sportolhattok is, egy ping-pong vagy akármi.
2014. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Te sem értesz lány létedre a romantikához.Kocsival,kis városban?

Meg most találkoztok először és lefekszetek,elég felelőtlen és éretlen dolog.Ezt jól átgondoltad.Vagy ez csak egy szexkapcsolat,de mivel el akarod mindehova vinni a városodban ezért nem látszik annak.Szerintem meg előben is ismerkedjetek előbb.Mert ez totál felelőtlenség,kb dedós szint.És nem sértésből írtam.

2014. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert megbeszéltük, hogy dugni fogunk..
2014. aug. 1. 13:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne görcsölj a programokon.
2014. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!