Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mi olyan jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mi olyan jó a popószexben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem azon mit lehet élvezni, hogy gyakorlatilag a fiú/férfi a másik nem végbelében akciózik...

Még nem próbáltam ki a dolgot, de nagyon nem is szeretném. Véleményem szerint az a lyuk másra való.



2014. aug. 1. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szűkebb
2014. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
finom kakis
2014. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam, de jövő héten talán sor kerül rá. Vonzz az ismeretlen, addig minek ítélkezzek, míg nem próbáltam.
2014. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

"Véleményem szerint az a lyuk másra való."


:D

igen, a száj is másra való, tehát akkor az orális szex kilőve. ezen logika alapján ,h minek mi az eredeti funkciója, elég kevés dolgot csinálnánk.

amúgy akinek tetszik, azt szokták mondani,h azért mert szűk.

2014. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Amit nem próbáltál azt honnan tudod, hogy nem lehet élvezni?


Férfinak: első a pszichés stimuláció, maga a tény, hogy ott van. A másik, hogy teljesen más érzetet ad. A hüvely a farok teljes hosszára simul rá, a végbélnyílásnál csak két izomgyűrű van a végénél, amelyek viszont szorosabbak. Azaz teljesen más stimulációt okoz.


Nőnek: a pszichés dolog ugyan az. Egyébként meg a végbélnyílás környéke tele van idegvégződésekkel, azaz izgatható és kéjérzetet ad. Ezen felül intenzívebb "kitöltöttség" érzetet nyújt, ami a nőknek fontos.

2014. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Pedig jó, ha kellő előkészülettel történik, izgatás, ujjazás, nyalás és mindez egy megfelelő partner társaságában.

Nagyon élvezetes tud lenni, egy igazán intenzív élmény, teljesen más mint amikor a puncimat dugják, de aki nem próbálta az nyilván nem tud róla nyilatkozni, elítélni azt aki ezt szereti, pedig butaságra és szűklátókörűségre utal.

Mindenkinek megvan mit szeret, mit nem az ágyban, csak tiszteletben kell tartani és nem fujjogni :)

2014. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Az égvilágon semmi.
2014. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mint a másikban. a pritzolás.
2014. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Sokkal nagyobbat élvezek úgy mint sima sex közben :) próbáld ki és majd rájössz!

27/L

2014. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagy,tág a puncim,és az átlagosnál jobban is nedvesedem,emiatt a párom szinte semmit sem érez ha bennem van.Ő ezért szereti jobban popsiba csinálni,mert az szűk,szorítja.
2014. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!