Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rá az esély?

Figyelt kérdés
sziasztok, nekem az a problémám, h lefeküdtem egy fiúval, nem védekeztünk, nem ment el bennem, ez 100% viszont én aznap megjöttem,sőt előtte pár órával, de nem olyan nagyon csak épphogy megjöttem.és azt szeretném kérdezni, h szerintetek mennyi az esély arra, h teherbe estem? a helyzetet nehezíti, h a fiúnak barátnője van, az én szüleim nem tudnak a dologról. szóval még azt se tudom megoldani, h elmegyek dokihoz, agy tesztet veszek.. a sráccal nem is beszélhetek ilyenről..mert akkor kiderülne minden..nem ítélkezéseket kérek, hanem normális válaszokat :) köszi :)

2014. aug. 2. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Remélem kamu kérdés! :D


Ha viszont nem, akkor ááá. :(

Most azt írod, kiderülne minden, ha beszélnél a sráccal, de mi derülne ki? Ő is ott volt, vagy nem? Ő szexelt veled gumi nélkül, úgyhogy nyakig benne vagytok a slamasztikában mind a ketten.

Mi nem tudjuk megmondani, hogy terhes vagy-e, vagy sem, de mi az, hogy nem tudsz orvoshoz menni vagy tesztet venni? Hány éves vagy, 12?

Amúgy meg gratulálok, hogy lefeküdtél egy olyan fiúval, akinek van barátnője. Eleve nem érdemli meg ő sem, hogy foglalkozz vele, ha megcsalja a barátnőjét!

Erre a kérdésre nem lehet pozitívat írni, mert egyik meggondolatlanságot csinálod a másik után.

Ha még nem telt el 72 óra az együttlét óta, akkor nőgyógyászati ambulancián tud felírni a doki esemény utáni tablettát és nem leszel terhes, de a pénztárcád vedd elő, mert nem olcsó. Ha viszont teherbe esnél, egy gyerek még többe kerülne, úgyhogy javaslom mégis inkább a tablettát.

Ha már elég "felnőtt" voltál gumi nélkül lefeküdni egy foglalt sráccal, akkor legyél ahhoz is elég felnőtt, hogy odaállj a szüleid elé és elmeséld a történteket!

2014. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"agy tesztet veszek" :D
2014. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!