Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lehetőséged lenne e szent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lehetőséged lenne e szent pillanatban, h a kiszemelteddel bármit csinálhass, mit tennél vele a szexen kívül?

Figyelt kérdés

Vagy mit mondanál neki?


Kor/nem


2014. aug. 3. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Az ágyhoz bilincselném és eljátszadoznék vele...ez nem minősül szexnek. :D

21N

2014. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyenem.
2014. aug. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Te vagy a mindenem és nem hagyom, hogy bármi is tönkre tegye a kapcsolatunkat. Mindig is szeretni foglak a jövőben is. Kicsit nyálas, de mit tegyek ha szeretem?

18/f

2014. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos csak szexuális jellegű cselekmény jut eszembe, ha a kezeim közé kaphatnám azt akit kiszemeltem :) 37N
2014. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
seggbőlszájba, de egy másik csajból, az ő szájába.
2014. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megölelném és pár percig el sem engedném, aztán a szemébe néznék és elmondanám neki hogy egy éve várok rá és a hiányába majdnem belehaltam, meg hogy mindennél és mindenkinél jobban szeretem. 17/L
2014. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Dota 2-znék vele.
2014. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?:/ Nem a vágyainkról kellett írni? Ha nekem ez, akkor az miért baj? #6
2014. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: én mindenkinek zöld mancsot csaptam. :D
2014. aug. 3. 01:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Megölelném jó szorosan,utána pedig mélyen a szemébe néznék, és megcsókolnám :) (még szerencse,h nem elérhetetlen álom)
2014. aug. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!