Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
mostanában nagyon sokszor álmodok olyan fiúkkal akiket nem is ismerek,az életbe soha se láttam.Mikor felkelek úgy érzem hiányzik,és hogy vele akarok lenni..

2014. aug. 3. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
magas fokú szeretet- és szerelemhiány?
2014. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a piros kapszulát.
2014. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges hogy szeretethiány.De akkor mégis ezen hogy tudnám elérni hogy ne csak ilyeket álmodjak?Mert utánna nagyon rossz a felkelek..
2014. aug. 3. 09:05
 4/8 anonim ***** válasza:
menj el pasizni és ha felszedsz valakit akkor vele fogsz álmodni
2014. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na ja ha az olyan könnyű volna.Általában soha nem merek megszólalni egy fiú mellett.És valahogy nem is keresik a társaságomat.

Nem vagyok csúnya..nem hogy azt fogjátok írni hogy ''mert bűn ronda vagy''meg minden..csak egyszerűen félek a fiúktól.

2014. aug. 3. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
az baj ha félénk vagy nem kellene annal lenned nem harapunk hogy félni kelljen tőlünk
2014. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát :D volt pár fiú akik nagyon bunkók voltak velem..lehet ezért is félek.
2014. aug. 3. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van kedved ismerkedni, akkor írj. :) Teljesen normális, kedves srác vagyok :)

17f

2014. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!