Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy távoli lány ismerősömnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távoli lány ismerősömnek már van pasija érdemes még vele barátkozni?

Figyelt kérdés

Csak szünetekbe szoktunk találkozni.Téli,Nyári,Őszi,Tavaszi.

Nyári szünetbe látjuk egymást a legtöbbet.178 km van köztünk,de valamikor én megyek hozzá.1 éve ismerjük egymást és távkapcsolatba élünk,vagy mibe.Tartjuk egymással a kapcsolatot,de kiderült hogy szerzett magának pasit.Ettől függetlenül még lehetek vele barát?Én többet nem is szeretnék tőle,mert látom hogy ez így nem fog működni.Szóval ezek után már csak barátok lehetünk?



2014. aug. 3. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
attól hogy köztetek nem működött a távolság miatt, a barátságot meg lehet próbálni
2014. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedvelem a lányt,és már megvolt az első csók is.Néha nagyon szokott hiányozni,de én többet nem is akarok,mert a távkapcsolat nekem felejtős.Nem nagyon működik.
2014. aug. 3. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!