Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Fehér bőr vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Fehér bőr vagy szoli?

Figyelt kérdés
Mi tetszik jobban? Egy természetes fehérbőrű lány, vagy inkább egy szoliba járó, barnább bőrű lány (természetes hatásra gondolok,nem szénné égetettre)?
2014. aug. 3. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A szolis bőrtől a falra mászok!
2014. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
Szolis, hosszú fekete egyenes hajjal ha jó a többi része is akkor igen erős
2014. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mind2
2014. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Hát mondjuk vörös hajjal kicsit kiröhögném a szolis sunát:D

De amugy meg a nem halott feher akkor ketto kozott

2014. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
fehér bőr
2014. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hajtól sok függ, de alapon nem olyan szexi már az a hullafehér style, bár vannak betegek akinek az jön be (út a nekrofiliához xD)
2014. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mindkettő lehet jó. Én meg most már tényleg lemondtam róla. Eddig győzködtem magam, hogy ááh de úgyis letudok barnulni.


Aztán több emberrel is dumáltam, aki csak azért se, max leégnek. Úgyhogy ja részemről ennyi volt a szoli. Akármennyit mentem, max bevörösödtem. Ha még többet maradtam mint kellet volna, akkor még meg is égtem. Szerencsére nem durván csak már érezni lehetett, hogy na erre még rá, az már durva lett volna.


szerettem volna sokszor szoli barna bőrt, de hát ez van, azt kész.

2014. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
fehér, de nem az a hófehér.
2014. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ASOT ***** válasza:

Egy még természetes hatású szolis bőr teljesen jó.

De a fehérrel sincs baj.


Ha nem viszi túlzásba a szolizást mikor már tényleg úgy tűnik mintha egy külön bőrt húztak volna rá akkor teljesen jó.

2014. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fehér bőrtől teljesen begerjedek :$ :) 20f
2014. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!