Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim van olyan közöttetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim van olyan közöttetek, aki szeretne olyan férfit, aki érdeklődik a kultúra, a történelem, az irodalom, a zene iránt?

Figyelt kérdés
Ma már ezek a dolgok kiveszőben vannak. Remélem lehet még találni olyan lányokat, akik nem bánják, ha nem modern életszemléletű a férfi.
2010. jan. 11. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes lenne számomra egy ilyen férfi, nem is igazán tudnám hová tenni, nem szeretnék ilyet, de a szerelem ennél nagyobb furcsaságokat is kibír.
2010. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem épp ilyen, és az ő felesége is :)

Tehát van.

2010. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Én szeretem a kultúrát, páros napokon a mónika showt nézem, páratlanokon meg a józsi barátot.
2010. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
én kizárólag ilyet szeretnék.
2010. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2010. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ..., mert ez így nagyon jól hangzik, viszont általában az ilyen férfiak eléggé visszahúzódóak, konzervatívak stb. stb. stb.!

Én szeretem az intelligens, művészlelkű, tájékozott, kulturált férfiakat, akik ezek mellett magabiztosak, határozottak, vonzóak és rugalmasak!

2010. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Igen.

Kultúra: buli, plázázás

Történelem:Exbarátok/szeretők

Irodalom:Pletykalapok

Zene:Lady Gaga


:DDDDDDDDDDDDDDDD

2010. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt szimpatikus, mert hasonló dolgok kötnek le engem is. Önmagában viszont valószínűleg nem ezek lennének azok a dolgok, amik miatt szeretnék valakivel együtt járni. Az érdeklődési kör összefüggésben van az ember személyiségével. Így vagy úgy, hatnak egymásra. A kultúra igénye eleve bizonyos gondolkodási képességeket feltételez, és olyan valakit, akinek szüksége van lelki és szellemi élményekre is. Ezek alapján nekem határozottan pozitív vonás, de nem ez az, ami igazán számít. Legyen megértés, figyelem, türelem, szeretet, amik fakadhatnak kulturáltságból is. (18/L)
2010. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek nagyon jó tulajdonságok.! :) Szeretem ha vki jó vmiben, vagy nagyon ért vmihez, vagy rajong vmiért.
2010. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ilyet szeretnék. Oké, nem mondom, hogy tudja az összes királyt kívülről, uralkodási évszámmal együtt, de legyen művelt, és emellett határozott. Nem könnyű ilyet találni, de nem adok lejjebb, amíg meg nem találom szinglben nyomom:)
2010. jan. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!